Castle of Heroes е динамична игра във версия за РС. Тя принадлежи към стратегическия жанр и притежава класическите елементи на една екшън ММОRPG.
Castle of Heroes е дело на дизайнерите и разработчиците от гейм студиото Snail Game. Нейни издатели са Gala Networks. Наскоро те съобщиха, че възнамеряват да започнат да разпространяват Castle of Heroes и на територията на Европа. Това ще се случи или до края на годината, или в началото на идна 2010 година.
В Castle of Heroes геймърите имат избор между четири раси. Вие ще бъдете въвлечени в един богат фентъзи свят, изпълнен с много предизвикателства и препятствия. Тук ще трябва да победите орди от врагове и могъщи босове.
Castle of Heroes не изисква нито инсталация, нито абонамент. За да я играете, единственото нещо, от което имате нужда, е подходящ браузер.
Castle of Heroes ще бъде достъпна на няколко езика – английски, френски, немски и полски.
Всичко важно от света на технологиите, директно в пощата ти.
С абонирането приемате нашите Условия и Политика за поверителност. Може да се отпишете с един клик по всяко време.
Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Google Новини, TikTok, Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iPhone, Huawei, Google Chrome, Microsoft Edge и Opera!