Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Breathe

Потребител
  • Регистрация

  • Последно онлайн

  1. Какъв е модема? Ако е Pirelli се обади на 123 да ти спрат firewall-a на модема.
  2. Е така е, но едното за сметка на другото. Сега мога да си се разкарвам из апартамента спокойно без да се влачи кабел зад мен. А за качесвен купон кабела си остава алтернатива.
  3. Човече златен си. Благодаря много. Нещо толкова просто, а ме изтормози толкова дълго. Обаче сега вече кеф. Целта беше да използам receiver-a на слушалките за да предавам музиката от лаптопа през bluetooth на колоните. И ваче работи. Мерси още веднъж. И мога да отбележа, че тази джаджа си я бива. Много варианти до сега съм търсил да махна кабелите от лаптопа за аудиото. А това вече се оказва сполучлив вариант за малко пари.
  4. Това вече съм го пробвал наколко пъти. А и слушалките си имат power бутон. И през него съм изключвал и включвал. Признаците след това все едно търси, но на компютъра слушалките не се виждат като device.
  5. Пародията е че телефона се свързва с компютъра. Даже компютъра мога да го използвам като колонки на телефона. А слушалки не тръзват ни на компютъра, ни на телефона.
  6. Това мисля че го правя. По долното се изка от мен: Pairing Press & hold the Play button, LED fl ashes red & blue, headset is ready to be searched, release button. Search from mobile phone, when found and displayed headset model in phone, select the model number then enter passcode “0000“ when prompted to establish connection. Задържам бутона, светват ми червен и син диод, но слушалките не се виждат. Сега пробвам с BlueSoleil и ефекта е същия. Слушалките не се откливат. А иначе това се слушалките: http://www.media-tech.pl/page.php?do=details&lang=uk&pid=1896&kid=12
  7. Слушалките не могат да се свържат с PC-то. Не ги разпознава като дам Add Device. Използвам USB bluetooth. Може ли някой да помогне малко? До сега не съм свързвал bluetooth слушалки.
  8. Всъщност на картинката, която си показал, се виждат две мрежи. Но ти си свързан само към комшията и за това ти казва, че БТК не е текущ доставчик на iptv. Затова и срещу името на комшията пише "Свързан". Твоята мрежа е налична, но се си свързан към нея.

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.