Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

slav40

Потребител
  • Регистрация

  • Последно онлайн

  1. Maджуна под капачката е засъхнал още първите 1-2 седмици от ползване на процесора. До 4,5ghz/4,6ghz няма да има проблем с температурите, като гледам с какви напрежения е на 4,2ghz. Друг е въпроса, че 4-те платки памет товарят контролера и само с 2 платки ще има по-висок клок на процесора от колкото с 4.
  2. Не може ли да се коква още!? Много нисък клок споделяш.
  3. Същият съм Оказа се, че като сменях охладителя(без да вадя дъното от кутията) съм скъсал едната писта на гърба на платката, свързваща далечните 2 слота на паметта. Дъното беше на "майстор" и двуканалният режим е възстановен. Процесора на 4,9ghz работи на 1,46v и няма начин нещо да се повреди с такива напрежения ако температурите са в норма а и аз го пускам само за бенч с такива честоти иначе си стои на 4,5ghz@1,2v. Процесора е делиднат и си сравнително студен. А колко пъти съм го пускал на 1,6v(над 100-тина). Паметта е gskill sniper 2400 cl11(фабрично), но работи на 2400mhz cl10/2600 cl11. На 2800 не иска да запали. От бенчовете по сайтовете съм забелязал че 3770 му трябват средно около +500+600мхц над честотата на райзън за да е пред него в сингъл-а. Средно са такива стойностите Ryzen 4,2/4,3ghz ~Ivy bridge 4,8/4,9ghz п.п. тук няма ли cinebench тема?! Ето снимка и от другия форум:
  4. Екстра е. Ама дай малко зор, да видим колко може сингъла.
  5. С една идея по-бърза памет i7-3770k на 4,9ghz https://browser.geekbench.com/v4/cpu/9780781
  6. Грешка при отчитането. Не за първи път се случват такива аномалии. п.п. i7-3770k на 4,9ghz Линк към Geekbench
  7. Ето още 1 дядо i7-3770к@4,8ghz,ram 2133 cl10 https://browser.geekbench.com/v4/cpu/9572200
  8. Не е странен. Нормален си е резултата!
  9. i7 3770к на 4,9ghz http://browser.primatelabs.com/geekbench3/6266899
  10. Я дай да видим едно сравнение с 955, че много силен го изкарваш ! Дай тест с последната версия, ето резултат от мен на 4.5 http://browser.primatelabs.com/geekbench3/335718

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.