Премини към съдържанието
diavolkata

малко помощ за едно мини проучване

Препоръчан отговор

ще съм ви много благодарна ако погледнете тези два сайта и споделите според вас кой има по добър дизайн и впечатлението ви

http://www.agorahosting.net/

www.hostingburada.com

благодаря предварително :)

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса повече първият. По прегледен е и зарежда значително по-бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към горното мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми хареса повече втория, някак си по-изчистен и по-стегнат ми се струва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия е по-приятен за окото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм за втория...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Първия е по-приятен за окото.

<{POST_SNAPBACK}>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втория е по-симпатичен и лови окото. За съжеление и двата са на турски и няма как да се прецени дали е добре подредена информацията. Не го владея езика и не мога да разбера какво пише за да направя сравнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

nickfox, ако се загледаш можеш да пуснеш и на английски:down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
nickfox, ако се загледаш можеш да пуснеш и на английски:down:

<{POST_SNAPBACK}>

видях, но все пак явно са предназначени за турския пазар и е по-важно на този език да е всичко ОК. Видял съм, че има и английска версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да, за това няма как да погнием...Аз поне нито една думичка на турски незнам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичето не пита за текста, а за дизайна. Текста няма общо. Има си линк за английски език при това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса повече втория ...разбирасе всеки със мнението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момичето не пита за текста, а за дизайна. Текста няма общо. Има си линк за английски език при това.

<{POST_SNAPBACK}>

Ми аз съм казал мнението за дизайна, а и не виждам на теб какво пречи, че съм споделил и друга гледна точка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за втория-по стилен е,човек се заглежда в него.Първият е на по-ниско ниво,няма рекламно послание,а и линковете са много близко един до друг.Ефектът от втория е :"ние правим по-добър дизайн:доверете ни се-щом ние можем да си го позволим-и вие можете!"

Това е моето скромно мнение... cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно съгласен с мнението по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То този въпрос е супер относителен защото всеки си има различен вкус. Наисти на дизайна на втория саит хваща повече окото, но първия ми се струва по функционален и подреден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То този въпрос е супер относителен защото всеки си има различен вкус. Наисти на дизайна на втория саит хваща повече окото, но първия ми се струва по функционален и подреден.

<{POST_SNAPBACK}>

Прочети по-внимателно отговора на Trichocephalus - просто не можех да го кажа по-добре. Не става въпрос само за харесване а за (рекламни) цели, които преследва сайта. Първия би бил добър портален сайт (с доста уговорки), но забелязвам че няма нищо общо с портал ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ето и моето мнение - от двете предложения второто е по-добро. Но като цяло имам много забележки и към него.

Фоновата картинка на менюто в ляво е една и съща за всеки бутон. Ефекта е доста аматьорски... Получава се едно изрязано многократно повторено изображение. Дразни ме.

Този зачатък на лого също не ми допада. Хедъра въобще трябва да се преосмисли.

Фонът на целия сайт - твърде зелено! Много натрапчиво... Поне да беше нещо по-млечно... Освен това в последно време голяма популярност добиха преливките в уеб дизайна - от бутони, през хедъри, та до фонове.

Прекъснатото в долната си част бяло поле на body текста изведнъж изхвърча от екрана на всички други стпраници, освен "Main page".

Въобще цялостния цветови подбор - зелено със зелено, зелено, още зелено и бяло - не ми се нрави.

И все пак е по-добър от другия сайт. Трябва само леко да се разнообрази с по-3D бутони на менюто и по-друг хедър (каквото и да имам предвид с това... :P ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти си ги правила и двата - не се сърди но и двата не ми харесват. Това ми е личното мнение. Нищо не разбирам от web-design, нито от програмиране на уеб страници, така че моето мнение надали е меродавно..

Първият сайт ми прилича на сайт на мicrosoft (но като цяло идеята не е лоша), а втория - малко ми простее (зеленото е хубав цвят...ама чак пък толкова...).

Предполагам че ти е коствало доста усилия да ги създадеш (ако си ти съзидателя им).

Щом си стигнал/ла до тук значи можеш и по-добре.

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ще съм ви много благодарна ако погледнете тези два сайта и споделите според вас кой има по добър дизайн и впечатлението ви

http://www.agorahosting.net/

www.hostingburada.com

благодаря предварително :P

<{POST_SNAPBACK}>

Категорично съм за втория! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм за втория. По-добре подрени по-лесно се навигира:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.