Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подаряване на неизползвани промоционални лицензи за програми за защита

Препоръчан отговор

Промоцията за А-SQUARED ANTI-MALWARE4.5- ЛИЦЕНЗ ЗА 360 ДНИ не работи. Или аз нещо бъркам а много искам да си взема един, че съм много доволен от програмата или ако някои има код да дава на ЛС :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Процията за А-SQUARED ANTI-MALWARE4.5- ЛИЦЕНЗ ЗА 360 ДНИ не работи. Или аз нещо бъркам а мн искам да си взема още един или два лиценза, че съм много доволен от програмата или ако някои има изли6ен ключ да дава :)

имам един за 1 година но ми трябва за Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.736 истински ако може от промоция моя е такъв

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам един за 1 година но ми трябва за Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.736

А на мен ми трябва за norton AV 2010.Давам веднага един лиценз за касапа.:))

Може и Norton IS 2010, нямам претенции.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на мен ми трябва за norton AV 2010.Давам веднага един лиценз за касапа.:))

Може и Norton IS 2010, нямам претенции.

казах че имам този А-SQUARED ANTI-MALWARE4.5- ЛИЦЕНЗ ЗА 365 ДНИ и несъм го ползувал
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

казах че имам този А-SQUARED ANTI-MALWARE4.5- ЛИЦЕНЗ ЗА 365 ДНИ и несъм го ползувал

И аз имам.:) Стига спамихме.Ако има оферти за norton, на лс.:)))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали това е раздела,но ще обява една размяна, и който иска да пише на ЛС!Значи имам 2 едногодишни лиценза за A-Squared Anti-Malware 4,5 и две шестмесечни за общо една година за Norton Internet Security 2010.Който иска да разменим нещо от тези лицензи за лиценз за Kaspersky Internet Security 2010 обаче едногодишен за пише.

Сдобих се с лиценз за Касапа.Офертата приключи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали това е раздела,но ще обява една размяна, и който иска да пише на ЛС!Значи имам 2 едногодишни лиценза за A-Squared Anti-Malware 4,5 и две шестмесечни за общо една година за Norton Internet Security 2010.Който иска да разменим нещо от тези лицензи за лиценз за Kaspersky Internet Security 2010 обаче едногодишен за пише.

имам 2 едногодишни лиценза за A-Squared Anti-Malware 4,5 и за Kaspersky Internet Security 2010 v9.0.0.463 6 месечен Трябва ми за Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.736 ако някой иска размяна на лс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам 2 едногодишни лиценза за A-Squared Anti-Malware 4,5 и за Kaspersky Internet Security 2010 v9.0.0.463 6 месечен Трябва ми за Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.736 ако някой иска размяна на лс :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давам на ЛС за: Panda Internet Security 2010 - до октомври 2010 Dr. Web - до август 2010 Online Armor Pro - до май 2010 Mamutu - до август 2010 IObit Security 360 - до август 2010 A-Squared Anti-Malware - до ноември 2010 Norton Internet Security 2010 - до към края на април 2010 Айде сега, на килограм ги раздавам :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За NIS 2010 беше писано,че лицензите за по шест месеца текат от датата на получаването им а не от датата,на активация.Обаче преди 10 дни сложих един и си лапна 180 дни като момченце :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За NIS 2010 беше писано,че лицензите за по шест месеца текат от датата на получаването им а не от датата,на активация.Обаче преди 10 дни сложих един и си лапна 180 дни като момченце :angry:

Да, аз малко по-рано днес размених един лиценз за KIS 2010 срещу два за NIS 2010, 6 месечни и при активиране на първия ми отчете 180 дни.:angry:

Никога не съм вярвал през живота си, че ще бъда толкова силно впечатлен от продукти на симантек.Вярно, винаги са ми харесвали, но с доста условности.Новите версии са изключително добри.Касперски не го издържам дълго, защото наистина понякога товари яко системата, макар това да е първата програма за защита, която съм ползвал въобще.А и новият интерфейс не ме радва особено.:angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За NIS 2010 беше писано,че лицензите за по шест месеца текат от датата на получаването им а не от датата,на активация.

По справедливо би било да кажеш не "беше писано", а "бях писал"! И подведе доста хора, в желанието да се запасят...вкл. и мен! Друг път не давай такива "съвети"! :cool:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По справедливо би било да кажеш не "беше писано", а "бях писал"! И подведе доста хора, в желанието да се запасят...вкл. и мен! Друг път не давай такива "съвети"! :)

Зависи по какъв начин се получава промо лиценза,вграден в самия инсталационен файл или не.В двата случая има разлика.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам 2 едногодишни лиценза за A-Squared Anti-Malware 4,5 и за Kaspersky Anti-Virus 2010 6 месечен от промоция. Трябва ми за Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.736 поне за 6 мес. ако някой иска размяна на лс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По справедливо би било да кажеш не "беше писано", а "бях писал"! И подведе доста хора, в желанието да се запасят...вкл. и мен! Друг път не давай такива "съвети"! :P

Активационният код в продуктите на Касперски не е обвързан със изтичане на време. Активационният код изпраща при някои промоции тече от датата на получаването на лиценза. Като пример ще дам тези която текат в момента от Полската промоция.Кодовете тази за стоте дни която беше - активирах цяло лято без никакъв проблем.Онзи ден например сложих и един от полска промоция преди 10 месеца :down:

Не си писъл ти за промото на NIS 2010,беше друг колега.

Затова,че пишеш че съм подвел много хора ето ти и доказателство за това което аз съм писъл

Всички промоции са ограничени по време и имат различни условия - основен принцип.

Защо не спреш да пишеш за неща за които не си в час?

Да, аз малко по-рано днес размених един лиценз за KIS 2010 срещу два за NIS 2010, 6 месечни и при активиране на първия ми отчете 180 дни.:)

Доста лицензи от Парти промото излетяха в небитието :nono: Това ли размени?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така излетяха? Имах общо 3 лиценза.Единият си го спечелих, тествайки KIS 2010, а другите два бяха от промоцията.Това казах и на колегата, не помня кой кой е, save-нати са ми на едно място и трите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странна тема е тази - не зная колко неизползвани лицензи от редовни и нередовни промоции имам из пощенските си кутии и понякога се обърквам кои са активирани и кои не са.Пощенските ми кутии са близо 40 - български и чуждестранни. Темата е около ръба на правилата. Всичко принадлежащо и предлагано от пирати ми е достъпно и защо трябва да го крия? Мога само с пиратски лицензи да я карам, мога да ги раздавам безплатно и на съфорумци... При такава тема това е неконтролируемо. Друго е човек лично да усети и прецени жеста на реална промоция - обаче пиратите с техните псевдопромоции и това развалят. Всъщност ми е безразлично дали темата ще съществува или ще бъде заключена. Не бих тръгнал на размени на лицензи, защото пак ли по старому ще я караме? Всъщност вече не ми се и рови за всякакви пиратски или други лицензи - има впечатляващи безплатни програми и все повече стават! Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така излетяха? Имах общо 3 лиценза.Единият си го спечелих, тествайки KIS 2010, а другите два бяха от промоцията.Това казах и на колегата, не помня кой кой е, save-нати са ми на едно място и трите.

Ами така блокираха доста от лицензите получени в промото. То си беше единствено за участниците ;) Ама албанците убиха рибата
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами така блокираха доста от лицензите получени в промото. То си беше единствено за участниците ;) Ама албанците убиха рибата

Е как? Аз ги взех от един сайт, където въвеждаш собствен email, после валиден email на някой от участниците и ти пращат лиценз.Нещо като покана.Просто налучках валиден email по username.;)

Намерих сайта.Ето го-> http://usa.kaspersky.com/shakeitup/

Едва ли някой друг е ползвал същия mail, защото моето си беше налучкване.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как? Аз ги взех от един сайт, където въвеждаш собствен email, после валиден email на някой от участниците и ти пращат лиценз.Нещо като покана.Просто налучках валиден email по username.:)

Намерих сайта.Ето го-> http://usa.kaspersky.com/shakeitup/

Едва ли някой друг е ползвал същия mail, защото моето си беше налучкване.;)

Мене за кой ме мислиш? Точно за тази промоция дори писах но ми изтриха поста.

Не,че не я пробвах но както казах ключето хвръкна...моето пък и в други форуми изреваха.Аре стига ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Абе какво стана с тази промоция на КИС?Тя изчезна! Тъкмо си мислех днес да се пробвам отново! Не е изчезнала.Току-що взех ключ,но е много бавно:пробвах поне 50-60 адреса,докато уцеля верен...." Какво Ви става бе хора? С това ли ще се занимавате и то с часове? Изобщо не ми се коментира - защото украинците и китайците не са свършили и няма правила за тях...Обаче на мен и те ми омръзнаха - все им намирам разни вредоносни кодове... Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам 2 едногодишни лиценза за A-Squared Anti-Malware 4,5 и за Kaspersky Anti-Virus 2010 6 месечен от промоция. Трябва ми за Kaspersky Internet Security 2010 поне за 6 мес. ако някой иска размяна на лс :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване