Премини към съдържанието
guX4eTo

Проблем след преинсталация

Препоръчан отговор

здравейте значи имам следния проблем преинсталирах си Уина и след преинсталация когато тръгнах да инсталирам драйвери по точно когато отворя .ексе файл ми се появява следната грешка "The filename, directory name, or volume label syntax is incorrect" и то не е за 1ви път предния път просто смених уина реших чe е от него но този път не стана смених поне 5 уина и точно толкова пъти го преинсталнах наново и наново и без резултат какво ли не търсих из гуугле и няма резултат незнам от къде идва тази грешка моля ви помогнете ми shake_puter.gifhelpsmilie.gifsad.gifsobbing.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте значи имам следния проблем преинсталирах си Уина и след преинсталация когато тръгнах да инсталирам драйвери по точно когато отворя .ексе файл ми се появява следната грешка "The filename, directory name, or volume label syntax is incorrect" и то не е за 1ви път предния път просто смених уина реших чe е от него но този път не стана смених поне 5 уина и точно толкова пъти го преинсталнах наново и наново и без резултат какво ли не търсих из гуугле и няма резултат незнам от къде идва тази грешка моля ви помогнете ми shake_puter.gifhelpsmilie.gifsad.gifsobbing.gif

При всеки ехе файл ли ти изкарва това съобщение? Звучи ми като вирус. Имах един троянец които ми направи подобен номер. Променя регистрите. Въпроса е че след преинсталация би трябвало да го премахнеш. Форматираш ли при инсталацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че инсталираш точния драйвер, защото ако

не е, ще ти дава грешка. Освен това има и определен ред

на инсталиране на драйверите, първо на чипсета, след това

на видеокартата, на аудиото и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При всеки ехе файл ли ти изкарва това съобщение? Звучи ми като вирус. Имах един троянец които ми направи подобен номер. Променя регистрите. Въпроса е че след преинсталация би трябвало да го премахнеш. Форматираш ли при инсталацията?

значи форматирах го даже делнах C:\ и D:\ и наново си ги разделих както казах смених няколко уина и се оказа че е нещо от мен смисъл такъв колко ли не търсих въпросн

ата грешка из google и нищо видях 1 резултат които реших да пробвам значи отворих контрол панела > Дата , час , език и регионални опции > Регионални езикови опции >Разширени и там където са таблиците ги отметнах всичките направих на всякъде да пише Bulgarian и след това се оправи и можех да стартирам всякакви ексе файлове и всичко беше ток..но мн преди това си инсталнах драйверите от CD смисъл не можех да стартирам ексе файла ами направо от My Computer > Manage > Device Manage със Update driver ... както и да е оправих се но какво е мнението ви за този уин ?

Microsoft® Windows® XP Professional SP2 OCTOBER 2007

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът според мен идва от неправилното инсталиране на драйверите, по-добре намери литература на тази тематика или просто дай на накой, който разбира от такива неща да ти направи инсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът според мен идва от неправилното инсталиране на драйверите, по-добре намери литература на тази тематика или просто дай на накой, който разбира от такива неща да ти направи инсталацията.

ХА! Проблем от преинсталацията? Неправилно инсталиране на драйвери?! Извинявам се но май не си ме прочел достатъчно добре. Литература на тази тематика не ми трябва, защото до сега съм преинсталирала моят и 100на други компютри и до сега това не ми се е случвало смисъл ще го повторя специално за теб. - "КОГАТО ИНСТАЛИРАХ УИН-А И ЗАПОЧНАХ ДА ИНСТАЛИРАМ НЕ САМО ДРАЙВЕРИ А ДА ОТВАРЯМ ВСЯКАКЪВ ВИД ЕКСЕТА ИЛИ ЗИП ФАЙЛОВЕ ВСЪЩНОСТ НЕ САМО ДРАЙВЕРИ А И ПРОГРАМИ ...." и нищо и нищо все същата грешка РЕШЕНИЕТО Е: контрол панел > Дата, час, език и регионални опции > Регионални и езикови опции >

sshot-1.jpg отметнах всички тези таблици ... и всичко после беше 6 :P

Та ... както казах оправих се разбрах от къде е проблемът въпреки, че не съм единствената с този проблем - когато търсих отговор във форуми и сайтове чрез гуугле срещнах няколко мнения като моето но така и не видях достатъчно "начетени" с "литературна тематика" както ти каза да са помогнали на въпросният потребител за това и аз реших да опитам та ... току виж някой по компетентен да помогне ... НО УВИ..... newspaper.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега ще ти кажа какъв е бил проблема.разбрал си, че това syntax is.. е от шрифтовете или по-точно от тези които не си маркирал.вероятно си забравил някой важен системен на UTF-8 уникода или Windows 1251(който отговаря на кирилицата).просто всички се правят на професори и още преди да са прочели целия въпрос се опитват да изкарат всеки пълен кекадърник...

Редактирано от subscribe_01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега ще ти кажа какъв е бил проблема.разбрал си, че това syntax is.. е от шрифтовете или по-точно от тези които не си маркирал.вероятно си забравил някой важен системен на UTF-8 уникода или Windows 1251(който отговаря на кирилицата).просто всички се правят на професори и още преди да са прочели целия въпрос се опитват да изкарат всеки пълен кекадърник...

Това може и да е така, но все пак достатъчно е да се избере България за неиникод програмите и ОС трябва сама да си избере всички шрифтове кодиране на кирилица. Аз също добавям допълнително всички отметки, за да нямам текстове с квадратчета или ?, но това въобще не е задължително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам предвид, че когато когато системата е кирилизирана и всички бутони са на бг, този проблем се появява заради неправилна конфигурация на регионалните настройки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...