Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мразите ли да ви копират стила?

Сподели

Препоръчан отговор

Много мразя като си взема нови кецове и на следващия ден видя още няколко човека да са си взели същите в даскало. Чувствам се супер тъпо, че нося същите като сдуханяка на класа примерно. Сега наскоро си взех едни супер яки Орбити и след 2 дена гледам същия сдуханяк си ги взел и той да не остане по-назад. :cool: Кво да направя като с думи не можем да се разберем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много мразя като си взема нови кецове и на следващия ден видя още няколко човека да са си взели същите в даскало. Чувствам се супер тъпо, че нося същите като сдуханяка на класа примерно. Сега наскоро си взех едни супер яки Орбити и след 2 дена гледам същия сдуханяк си ги взел и той да не остане по-назад. :cool: Кво да направя като с думи не можем да се разберем?

Ами радвай се. Налагаш мода.

Ама преди това се замисли ти кого изкопира :)

Редактирано от Нел (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не съм копирал. Сам си ги намерих и сам се научих да ги карам. :)

Да бе да... ролерите са си конфекция. Някой преди теб ги е измислил.

Обаче можеш да използаваш нещо от тях и нещо друго и тогава ще са си твоите ролери.

Иновация "Светлински"!

виж как хубаво звучи :cool:

Редактирано от Нел (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

<извън темата> И това струва 80 лева? Дори формата за поръчка не са си направили както трябва, може ли българска страница, а да трябва на латиница да попълваш. Да не говорим, че продуктът изглежда малко... смешен. Лично мнение. </извън темата>

Щом „сдуханякът“ е решил да хвърля и той пари на вятъра, негов си проблем. Как ще казваш на някого какво може и какво не може да си купи? Виж сега, ако сам си ги беше изобретил и патентовал, щеше да е друга работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, абе не е баш така ... хората може да сме различни, но в някои отношения си приличаме много ... е, едното от тях може да е вкусът за облеко :cool:

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

<извън темата> И това струва 80 лева? Дори формата за поръчка не са си направили както трябва, може ли българска страница, а да трябва на латиница да попълваш. Да не говорим, че продуктът изглежда малко... смешен. Лично мнение. </извън темата>

Щом „сдуханякът“ е решил да хвърля и той пари на вятъра, негов си проблем. Как ще казваш на някого какво може и какво не може да си купи? Виж сега, ако сам си ги беше изобретил и патентовал, щеше да е друга работата.

Ами готин тогава ходи у Илиенци и си вземи скейтборд за 3.50 лв, хем ше ти е ефтино, хем ше си намериш компания на ндк и паметника. Да смешно е малко докато се научиш да ги караш, но като станеш добър е сто пъти по-яко, гледай клиповете в youtube. А иначе аз си писах на кирилица там, не знам какви факсове получаваш. :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е неприятно,но все пак е по-добре теб да копират,отколкото ти да копираш!

Редактирано от обсидиан (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оф копирали го горкия ! И то баш сдуханяка . Ужас .

Я си вземи един майбах да видим дали тоя сдуханяк ще може да те изкопира .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много мразя като си взема нови кецове и на следващия ден видя още няколко човека да са си взели същите в даскало. Чувствам се супер тъпо, че нося същите като сдуханяка на класа примерно. Сега наскоро си взех едни супер яки Орбити и след 2 дена гледам същия сдуханяк си ги взел и той да не остане по-назад. :rolleyes: Кво да направя като с думи не можем да се разберем?

Има решение за твоята болка - саморъчната направа на кецове - гаранция за неповторимост :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

;):P:nono:

Грешно си ме разбрала, това беше просто шегичка към идио...автора на темата, не сериозно предложение ;)

Редактирано от query
2.12 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой си купил като кецовете ти и вече те копира? ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOFL и btw това е нещо адски странно и смешно предпочитам да дойда с чехли на училище от колкото с това "нещо". И това, че някой си купува като твоите дрехи не означава, че те копира, а че имате един и същ вкух. Отивай да си купуваш дрехите от чужбина, за да не те копира всеки ;]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой си купил като кецовете ти и вече те копира? ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOFL и btw това е нещо адски странно и смешно предпочитам да дойда с чехли на училище от колкото с това "нещо". И това, че някой си купува като твоите дрехи не означава, че те копира, а че имате един и същ вкух. Отивай да си купуваш дрехите от чужбина, за да не те копира всеки ;]

Да бе няма проблем... бълвайте хейт от комплекс или безделие, а аз ще си джиткам орбитите и ще си уча трикчета.. и с други неща е било така - в началото всеки ти се смее докато не се наложи и в България. По между другото навън като карам много рядко някой ше се изсмее, а само в тоя форум хора очевидно без занимания и с излишък на свободно време акат по новостите.. Хеф а найс тайм бийнг а джърк, GetFun ! :) И да си купиш още по-големи очила :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мне, драги просто getfun е разбрал че има доста по-стойностни неща от "кецовете" ти и кой кого изкопирал

нищо - и ти може да го разбереш някой ден

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе няма проблем... бълвайте хейт от комплекс или безделие, а аз ще си джиткам орбитите и ще си уча трикчета.. и с други неща е било така - в началото всеки ти се смее докато не се наложи и в България. По между другото навън като карам много рядко някой ше се изсмее, а само в тоя форум хора очевидно без занимания и с излишък на свободно време акат по новостите.. Хеф а найс тайм бийнг а джърк, GetFun ! :P И да си купиш още по-големи очила :speak:

Първо си имам стил на обличане (+ аксесоарите) и това не включва кецове (които всъщност са маратонки, адски груби и грозни са и с тях изглеждаш АДСКИ слаб). Второ тея "орбити" не знам кога ще навлезнат в България и сигурно ще са полулярни само при 5-11 годишните. Трето не съм безделник и почти всяка минута от ежедневието ми е запълнена с какви ли не неща, четвърто взимай си обръчите и си джиткай с тях, и като навлезнат в България ми пиши ЛС :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...