Премини към съдържанието
castro

RQ: Програма за разкодиране на Samsung E310

Препоръчан отговор

Може ли някой да ми каже как да разкодирам Самсунг е310.Телефона е заключен към Vodafone.Ако имате програма за разкодиране ще съм ви много благодарен!

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже как да разкодирам Самсунг е310.Телефона е заключен към Vodafone.Ако имате програма за разкодиране ще съм ви много благодарен!

:bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Пробвай това: http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread...ht=E310+WinIMEI но ще ти трябва кабел за ком порт 1, успех, ако не можеш да се оправиш дай го на някой да ти го разкодира 10лв е :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Донесоха ми Е310 от Италия. Телефина работи с карти на нашите оператори но няма българско меню. Иска да го дам на синът ми, но без Български няма как да стане. Къде да отида да му сложат BG.

P.S. Аз съм от Пловдив

Редактирано от vasskog (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не разбирам как да му се отключи дата кабела и инфрареда? Те си бачкат. Иначе бг меню се слага като му се смени версията на firmware-то. Програмта за отключване се казва nsdongle и ти трябва кабел за точния модел телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.