Премини към съдържанието
esmo

проблем със хард диска

Препоръчан отговор

имам проблем със харда след като се стартира просто и не иска да boot-ва от харда, а направо забива дори с F8 не иска да влезне във safe mode. Кажете ми да не е изгармял самия хард диск sad.gifsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обзалагам се 10:1 че на харддиска нищо му няма.Бих се обзаложил и 100:1 но все пак се намираме в България,където "кадърни" специалисти зглабят китайската техника :nono:) .

Ще ти предложа нещо което може да вземеш на доверие - съмнявай се първо в софтуера.В конкретния случай в windows.

Като лесен път за оправяне ти предлагам да заредиш инсталационния диск на Windows XP (повече информация за това в книжката на дънната платка).

Като се появи менюто за избор натисни R за "recovery conzole",логвай се с администраторската парола и изпълни тези команди:

fixmbr

fixboot

exit

После компютъра трябва да се рестартира в Windows, ако съм добър в гадаенето разбира се.

Успех..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ее мерси брато много, много ми помогна харда си трагна идеално 10кс имаш една виртуална бира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Остана въпроса: как успя да си сбозиш Master Boot Record-а.... :) ?

Питам просто от любопитство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не сам го обозвал аз а маика ми разправя как псто загаснало и повече не могло да трагне а аз даже не си бях и в нас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.