Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колеги искам да попитам при Windows 7 има ли такава функция дефрагментация, както при Windows XP. От скоро съм с Windows 7 и още не съм се научил правилно да работя с него. Ако може ми обяснете каде се намира точно тази Дефрагментация. Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Цъкни долу вляво на Start, и в полето Search напиши defrag. Ще ти излезе каквото трябва :rolleyes: . ПП. The_Reaver - писали сме заедно :)

Редактирано от Mr. McPherson (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, Anelija Nikolcheva написа:

как  да  дефрагментирам  моят лаптоп  ,

Тук е тема за дефрагментиране на харддискове под win среда и мисля че ако се зачетете в темата може и да се справите. Ако искате обаче да дефрагментирате лаптоп !!! Може би ще ви трябва нова тема която ще влезе в бисерите .

Поздрави и добре дошла във форума.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, BMW Маниак написа:

Ако искате обаче да дефрагментирате лаптоп !!! Може би ще ви трябва нова тема която ще влезе в бисерите .

ама моля ти се ... що да е за бисерите ?......ето ти един леко фрагментиран лаптоп...ако и хареса фрагментирането мога да приложа и указанията за начинаещи как се дефрагментира

IMG_7625.JPG

Редактирано от julienalexandrov (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.