Премини към съдържанието
pavl0v

Магазини за телефони

Препоръчан отговор

Здравейте. Гелдам няколко телефона и се чудя кой да си купя, но проблема в случая е че в онлайн магазините цената е значително по-ниска. Да кажем HTC Desire може да се намери от 650 до .... Въпрпосът ми е , от къде да го купя този телефон та да ми е изгодно и в същото време да разчитам че си купувам нов телефон без дефекти и с гаранция? Моля спеделете опита си. Някоя от тези фирми позната ли ви е? Дали не може да се отиде на място да се закупи апарата? * · AMCO * · ARCHOS * · Andrews Mobile * · B&Z Shop * · BROS * · BULMobile * · Can Mobile * · Castle * · Daisy Multimedia * · Expo Mobile * · Express Link * · Freedom * · GSM One * · Global Co * · Handango * · Hi-Tech * · InteraCom * · Life Mobile * · MARS * · MGM * · MOBILWORLD * · Mobiado * · Mobil * · Mobile Solutions * · MobileOne * · Mobilves * · NETSHOP * · NPHONE * · Naviteq * · O-connect * · Office.bg * · PDA Shop-bg * · Paragon Software * · RP Mobil * · SLOT MOBILE * · TIT TIT * · TMobil BG * · TOPGSM * · Tobi BG * · КомпютърНет.бг * · МОВЕН * · Юро Електра Благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

бъде малко по конкретен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гелдам няколко телефона и се чудя кой да си купя, но проблема в случая е че в онлайн магазините цената е значително по-ниска.

Да ти имам проблемите !

В интерес на истината не съм пазарувал от нито един от тези магазини и нямам никаква представа за тяхната коректност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Все още нямам проблем, но може да имам ако си дам парите на неправилното място. И това ме притеснява. Кажете някой стабилтен и не много скъп магазин за телефони?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Питай за конкретен магазин и човек който има впечатление ще ти сподели !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажете някой стабилтен и не много скъп магазин за телефони?

get.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Края на януари си купих едно смартфонче от магазин "Тоби Бг". Нямаше никакъв проблем нито с доставката,нито кога ще стане.Доволен съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Края на януари си купих едно смартфонче от магазин "Тоби Бг". Нямаше никакъв проблем нито с доставката,нито кога ще стане.Доволен съм.

Къде мога да видя за какво става дума? Интернет страница, физически адрес?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Andrews Mobile ПРЕПОРЪЧВАМ ГИ! Бързи,точни,коректни,с ниски цени.Купувал съм от тях си са супер.

Редактирано от Cristian D. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

* · BROS, от три години имам вземане даване със тях понеже са ми на близко - нямам забележки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.