Премини към съдържанието
pavl0v

Магазини за телефони

Препоръчан отговор

Здравейте. Гелдам няколко телефона и се чудя кой да си купя, но проблема в случая е че в онлайн магазините цената е значително по-ниска. Да кажем HTC Desire може да се намери от 650 до .... Въпрпосът ми е , от къде да го купя този телефон та да ми е изгодно и в същото време да разчитам че си купувам нов телефон без дефекти и с гаранция? Моля спеделете опита си. Някоя от тези фирми позната ли ви е? Дали не може да се отиде на място да се закупи апарата? * · AMCO * · ARCHOS * · Andrews Mobile * · B&Z Shop * · BROS * · BULMobile * · Can Mobile * · Castle * · Daisy Multimedia * · Expo Mobile * · Express Link * · Freedom * · GSM One * · Global Co * · Handango * · Hi-Tech * · InteraCom * · Life Mobile * · MARS * · MGM * · MOBILWORLD * · Mobiado * · Mobil * · Mobile Solutions * · MobileOne * · Mobilves * · NETSHOP * · NPHONE * · Naviteq * · O-connect * · Office.bg * · PDA Shop-bg * · Paragon Software * · RP Mobil * · SLOT MOBILE * · TIT TIT * · TMobil BG * · TOPGSM * · Tobi BG * · КомпютърНет.бг * · МОВЕН * · Юро Електра Благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бъде малко по конкретен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гелдам няколко телефона и се чудя кой да си купя, но проблема в случая е че в онлайн магазините цената е значително по-ниска.

Да ти имам проблемите !

В интерес на истината не съм пазарувал от нито един от тези магазини и нямам никаква представа за тяхната коректност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още нямам проблем, но може да имам ако си дам парите на неправилното място. И това ме притеснява. Кажете някой стабилтен и не много скъп магазин за телефони?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питай за конкретен магазин и човек който има впечатление ще ти сподели !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете някой стабилтен и не много скъп магазин за телефони?

get.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Края на януари си купих едно смартфонче от магазин "Тоби Бг". Нямаше никакъв проблем нито с доставката,нито кога ще стане.Доволен съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Края на януари си купих едно смартфонче от магазин "Тоби Бг". Нямаше никакъв проблем нито с доставката,нито кога ще стане.Доволен съм.

Къде мога да видя за какво става дума? Интернет страница, физически адрес?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Andrews Mobile ПРЕПОРЪЧВАМ ГИ! Бързи,точни,коректни,с ниски цени.Купувал съм от тях си са супер.

Редактирано от Cristian D. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

* · BROS, от три години имам вземане даване със тях понеже са ми на близко - нямам забележки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.