Премини към съдържанието
GiGab¥Te

Голям проблем с Nokia 5800 XM

Препоръчан отговор

Имам този телефон от 2 седмици. Напоследък забелязах че по време на разговор връзката се губи незнайно как и ми дава Connection Problem. Обхвата е на макс просто не знам защо става така. Одеве звъннах на един познат, почнахме да говорим и ведната ми изкара Error. пак звъннах и след 30 секунди разговор отново??? С последната версия на софта съм ако има значение.

Редактирано от GiGab¥Te (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да има хардуерен проблем, или пък някакъв дефект. Нов ли е, т.е. гаранционен ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да има хардуерен проблем, или пък някакъв дефект. Нов ли е, т.е. гаранционен ли е?

Гаранционен е. Сега пак пробвах и успяхме да си завършим разговора. Възможно ли е да е от оператора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Той си е малко бъгав, но не му се коси :clap: Виж с кой фърм е и ако трябва го ъпдейтни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей те!Предварително се извинявам ,ако не съм налучкала мястото където да си задам въпроса ,но сметнах че тук му е мястото. Та сега да мина по същество ,притежателка съм на нокия 5800 ,купих го втора употреба,работеше си перфектно не даваше никакви грешки ,но реших да му ъпдейтна софтуера (незнам дали точно се изразявам ,но се надявам да ме разберете )След като го ъпдейтнах,продължи да си работи идеално ,но един ден го изключих за да сложа друга сим карта в него и така и не се включи повече ,като му натисна бутона за включване само вибрира.Занесох го в сервиз ,казаха че проблема е софтуерен и че срещу 60 лв. ще го оправят ,сториха ми се много защото все пак го купих за 100 лв.,но все пак реших да го оставя,казаха ми че до 3 дни ще го оправят ,но когато отидох да го взема ми казаха ,че освен софтуерен проблем имал и още някакъв който така и не можаха да ми обяснят какъв точно е и че ремонта ще ми излеза над 100 лв.Аз естествено не се съгласих да го оставя ,имам и друг гсм ,но този също много ми харесва.Ако някой може да ми каже какво му е на телефончето ............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей те!Предварително се извинявам ,ако не съм налучкала мястото където да си задам въпроса ,но сметнах че тук му е мястото.

Та сега да мина по същество ,притежателка съм на нокия 5800 ,купих го втора употреба,работеше си перфектно не даваше никакви грешки ,но реших да му ъпдейтна софтуера (незнам дали точно се изразявам ,но се надявам да ме разберете )След като го ъпдейтнах,продължи да си работи идеално ,но един ден го изключих за да сложа друга сим карта в него и така и не се включи повече ,като му натисна бутона за включване само вибрира.Занесох го в сервиз ,казаха че проблема е софтуерен и че срещу 60 лв. ще го оправят ,сториха ми се много защото все пак го купих за 100 лв.,но все пак реших да го оставя,казаха ми че до 3 дни ще го оправят ,но когато отидох да го взема ми казаха ,че освен софтуерен проблем имал и още някакъв който така и не можаха да ми обяснят какъв точно е и че ремонта ще ми излеза над 100 лв.Аз естествено не се съгласих да го оставя ,имам и друг гсм ,но този също много ми харесва.Ако някой може да ми каже какво му е на телефончето ............

.... Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Опитай с хард ресет с клавишите. Извади батерията за 1 мин. .. извади сим картата, постави батерията и натисни едновременно - зелена слушалка, бутон "3" и "*" /звезда/ и продължавай да ги държиш натиснати докато пускаш телефона.

На копи-паста ли караш? ;)

Не че нещо, ама не съм виждал 5800 с клавиатура. Номерът става със задържани червена + зелена слушалка + копчето за камерата, докато се включва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.