Премини към съдържанието
pave

Търся програма за правене на седмичен\месечен график

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, моля за малко помощ. Трябва ми програма, която генерира седмичен\месечен график. Ако някой може да помогне, ще съм много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, моля за малко помощ. Трябва ми програма, която генерира седмичен\месечен график. Ако някой може да помогне, ще съм много благодарен.

Понеже нямаш никакви специални изисквания, може да го направиш с която и да е електронна таблица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Благодаря колега. Върши ми работа, но в по-късен етап от това, което пранирам. А относно това, което в момента ми трябва е да въведа данни за шест човека като 4-мата са на смени \2-ма на по 6ч. другите двама на по 4ч. и един ден 12 ч. за първите двама\ и така да се генерира един месечен график.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не мога да препоръчам някоя, но като гледам има доста програми за разпределяне на работното време. Пробвай така: http://www.google.bg/search?num=100&hl=bg&hs=f4R&rls=bg&channel=suggest&q=Employee+scheduling+software

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.