Премини към съдържанието
Alex1

Проблем с картата с памет

Препоръчан отговор

Здравейте, снощи си updatenax телефона (nokia 6303) до най-новата версия и преди това си извадих картата с памет и след като я сложих искаше парола. Пробвах с пин кода, 12345, 123456 и др. Четох много, но проблема ми е, че телефона ми е на windows os, а не symbian os изтеглих си сега fexplorer.jar (file explorer), но като се опитам да вляза в "C:/System" не ме допуска и не знам, как да си върна паролата някакви предложения :/ картата не е скъпа, но просто имам важна информация в нея снимки...

Редактирано от Alex1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"телефона (nokia 6303)" - "телефона ми е windows, а не symbian "! Каква е тая нокия, някакво ново поколение ли? :speak::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"телефона (nokia 6303)" - "телефона ми е windows, а не symbian "!

Каква е тая нокия, някакво ново поколение ли? :speak::)

Имах впредвид операционната система. Благодаря, ще го редактирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С тоя фексплорър нищо няма да направиш.С телефона също.Друг път да знаеш че телефона се ъпдейтва с извадена карта памет не си единственият изгорял.

За картата не мога да помогна. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не може да няма начин. Винаги има начин за всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не може да няма начин. Винаги има начин за всичко.

-има начин,естествено-постави картата в друг телефон,и ако инфото ти е много ценно,си го прехвърли,и форматирай картата там-в другия телефон,и ти гарантирам,че когато я поставиш в Нокия-та,всичко ще е наред... :clap: ....."Друг път да знаеш че телефона се ъпдейтва с извадена карта памет..."-като гледам,прогресивно се отговаря(спами) без да се чете,или усмисля написаното-"... и преди това си извадих картата с памет и след като я сложих искаше парола."-написано четливо,черно на бяло... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

-има начин,естествено-постави картата в друг телефон,и ако инфото ти е много ценно,си го прехвърли,и форматирай картата там-в другия телефон,и ти гарантирам,че когато я поставиш в Нокия-та,всичко ще е наред... :cool: ....."Друг път да знаеш че телефона се ъпдейтва с извадена карта памет..."-като гледам,прогресивно се отговаря(спами) без да се чете,или усмисля написаното-"... и преди това си извадих картата с памет и след като я сложих искаше парола."-написано четливо,черно на бяло... :angry:

преди това си извадих картата с памет и след като я сложих искаше парола

:Човека е написал , че я е извадил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди това си извадих картата с памет и след като я сложих искаше парола

:Човека е написал , че я е извадил

-.................?!? :speak: - и ти май гледаш да набиеш поредния пост(спам),без да мислиш или четеш-почва се от горе на долу,и се чете подред,а не квото ти се мерне пред очите,и първата хваната мисъл да я публикуваш-и с каква цел.... :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз доколкото разбрах е извадил картата преди проблема а не преди ъпдейта както го е написал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съвсем сериозно искам да попитам защото не можах да разбера,когато телефона се ъпдейтва мемори картата трябва ли да бъде извадена от телефона или трябва да бъде в телефона?Питам конкретно за С6-01 през Ovi.

Редактирано от dragoveli (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съвсем сериозно искам да попитам защото не можах да разбера,когато телефона се ъпдейтва мемори картата трябва ли да бъде извадена от телефона или трябва да бъде в телефона?Питам конкретно за С6-01 през Ovi.

Преди обновяване на софтуера на телефона картата трябва винаги да е извадена!

След успешно обновяване тогава се поставя картата.

Също важи и да се направи Backup на мемори картата преди ъпдейта, чрез софтуера на .ovi, в случай че нещо се случи с картата

например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.