Премини към съдържанието
FD GOD

въпрос за захранване

Препоръчан отговор

Кажете ми дали моето захранване VIKING 350W е хубаво.До сега четох,че Forton ги произвеждат.Обаче един пич от форума каза,че е пълен боклук.Искам да чуя и вашето мнение.И да питам ATI Radeon 5450 ще тръгне ли на него? :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете ми дали моето захранване VIKING 350W е хубаво.До сега четох,че Forton ги произвеждат.Обаче един пич от форума каза,че е пълен боклук.Искам да чуя и вашето мнение.И да питам ATI Radeon 5450 ще тръгне ли на него? :P

http://shop.vali.bg/product.php?ProductID=698

Това е предполагам.Мнението ми е същото,че не струва.5450 ще тръгне на него.Незнам останалите компоненти обаче какви са.

Редактирано от Alex&Ramesses_B.H.Л (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами останалите са: Процесор:AMD Athlon 64 1.81 ghz Дъно:MSI K9NGM RAM:2Gb ddr2 Hard:Hitachi 500gb DVD:Hightscribe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На практика едни 350 вата трябва да стигнат, но все пак, колкото "по-марково", толкова по-добре - по правило пари от захранване не се пестят, за да не трябва да пестиш после за компютър.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.