Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да влизам в mIRC с няколко ника едновременно, аз го правя това и сега като стартирам програмата отново след като влезна с даден ник, и на Nickname и Alternative си пиша нов ник, и така правя когато искам да влезна с нов ник (едновременно с други с които вече съм влезнал), стартирам програмата отново. Въпроса ми е как може да се влиза в mIRC с няколко ника едновременно но без да се стартира програмата отново по-няколко пъти както правя аз. Благодаря

Редактирано от pranjev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да влизам в mIRC с няколко ника едновременно, аз го правя това и сега като стартирам програмата отново след като влезна с даден ник,и на Nickname и Alternative си пиша нов ник, и така правя когато искам да влезна с нов ник (едновременно с други с които вече съм влезнал), стартирам програмата отново. Въпроса ми е как може да се влиза в mIRC с няколко ника едновременно но без да се стартира програмата отново по-няколко пъти както правя аз. Благодаря

И защо е нужно всичко това.mIRC западна отдавна и незнам какво ви влече тя.
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Идеята е да се прави на интересен, както много влизат от няколко Скайпа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най лесно е това /server - m СЪРВЪРА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.