Премини към съдържанието
quickJO

Помощ за SMS Hosting - тотално се обърках...

Препоръчан отговор

Здравейте, Говорих със поддръжката им и те така ми обясниха, че вече нищо не знам. За това задавам въпросите си тук и се надявам на по-конкретен отговор. 1. Искам да поръчам хост, обаче не искам да плащам за домейн в началото. Поне докато направя сайта и всичко свързано с него. Възможно ли е? Защото във формата за поръчване на хостинг има поле "Име на сайт (Домейн)". 2. Виждам предлагат във въпросното поле за домейн възможност той да е .tk, който знам, че е безплатен. Мога ли да поръчам .tk и след месец примерно вече да платя за домейн и да го заменя. 3. Ако е възможно да мина само с .tk в началото, как да го регистрирам. Попълвам полето за домейна, избирам .tk въвеждам си паролата за достъп, въвежда SMS кода и давам регистрирай или трябва 1-во да го регистрирам през www.dot.tk? 4. Какви са ви наблюденията за този хост? Аз не видях отрицателно мнение до сега. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей, Можеш да си създадеш от безплатните домейни .TK и да го ползваш него.После , като решиш да си закупиш .info/net/com/org и тн. може да го добавиш, като допълнителен домейн. Ако желаеш може да закупиш хост от нас(domains-bg.eu не е реклама) и ние да ти дадем безплатен под-домейн към нашият докато си разработваш сайта.Ако желаеш може да ни пишеш на данните за контакти от сайта ни или тук на Лично Съобщение. Лека вечер.

Редактирано от DomainsBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Заглавието ми се вижда подвеждащо. Аз помислих, че търсиш хостинг свързан с SMS. Друг е въпроса, ако това е име на хостинг компания, за която идея нямам. Като цяло препоръката ми е да забравиш за tk. Това е една гнус, която облича сайта ти в фрейм. Не виждам полза от това, а негативи за ресурса ти. Например, Ubuntu server нa 700MHz процесор с 192MB рам @100МHz (разбирай антика) спокойно обслужва 5 сайта (PHP скрипта). Цената на тази идея е енергията и цената на интернета ти (upload линията). Да, по-скъпо е от евтин хостинг, но аз не препоръчвам евтинг хостинг. Предимствата са повече от друга страна. Тотален господар си на домашния си хостинг и не си зависим от разни изуитски клаузи за разходван лимит на памет, версии скриптове, загуба на БД. Тук пиша от личен опит. Домейн винаги можеш да си купиш и да го пренасочиш към домашния си хостинг или обществен такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.