Премини към съдържанието
ton4o0

Проблем с всички браузари

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем от доста време с браузарите кадето и да вляза ми изписват редове с текст.Ще кача снимка.След като рестартирам компютъра се оправя , но за малко и след това пак така.Ако някой знае нещо по въпроса ще съм много благодарен :handshake: .

post-297251-0-21883600-1301146332_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нещо да се бърникали?Изведнъж ли се случи без причина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Казваш всички браузъри? Опера, Хром, ИЕ, Лисичката? И текста е един и същ?

2 съвета:

1. Премахни ФлексТЪп. Най-ненужната програма на света. От времето на 98 е ненужна и единствена ѝ функция е да създава проблеми и да скапва системата. Потърси, някъде имаше тема как се маха, защото си е като вирус, упорита е при чистене...

2. Провери за вируси. Не видях каква антивирусна имаш на този скрииншот, за това премини през Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове за една обстойна проверка. Прочети важната тема Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега? първо и после пусни тема. Спазвай инструкциите на колегите (ако мога така да ги нарека).

И един съвет номер 3: Ползвай безплатен софтуер. Кракове, пачове, кейгени винаги носят риск и програмите не работят на 100% както трябва. А ако е и антивирусна, още по-зле...

Според мен е вирус причината за проблемите ти. Друг възможен вариант е някоя програма или приложение да причиняват това, но не ми се вярва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами със НОД32 съм но мисля, че не е кракната.Ще пробвам и двата съвета и ще пиша отново.Благодаря много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами със НОД32 съм но мисля, че не е кракната.Ще пробвам и двата съвета и ще пиша отново.Благодаря много!

Nod32 не е това което беше.Посетете в този форум раздел сигурност и антивирусна защита,текущи промоции.Мисля в момента тече промоция на Bitdefender.Мисля и на Panda има.

Изтеглете и Malwarebytes antimalware и Emsisoft antimalware - безплатни за сканиране.Ако нямате adobe flash и Silverlight може да ги инсталирате.

Редактирано от Alex&Ramesses_B.H.Л (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.