Премини към съдържанието
puhinkoto

търся програма за премахване на фон от снимки

Препоръчан отговор

здр търся програма за премахване на фон от снимки искам да махна стария фон и да си сложа нов благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здр търся програма за премахване на фон от снимки искам да махна стария фон и да си сложа нов благодаря предварително

Photoshop.
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

VertusFluid прави това много лесно.А с Picture Cutout става още по- лесно. Редактирано от eleena1999 (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

пробвах ама неможах ако има някоя по лесна

Написах Ви +1, за да Ви стимулирам. А ето аз с тази работя: Ulead Photo Express.

Навярно искате да направите това?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лесно е да кажеш "Photoshop е труден", само че въпросният Photoshop е може би най-мощното средство за целта и с него се постигат чудесни резултати, стига да имаш желанието да се научиш.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом искате проста програма ще ви кажа power point 2010.Не е толкова мощна като Photoshop,но за тази цел която искате ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.