Премини към съдържанието
uzun0v

Изисквания към Къщите за гости

Препоръчан отговор

Добър ден, Имам къща в едно родопско село, която е удобна за развиване на селски туризъм. Искам да попитам дали някой знае какви са изискванията за да класифицираш обекта като къща за гости....трябва ли да си ЕТ или може физическо лице, и всички останали подробности(удобства в стайте и т.н.)... ще се радвам ако някой ми отговоро и помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж тук,и успех

:)

http://finansirane.eu/?p=160

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, благодаря Това го бях чел, но пак не ми отговаря, на много въпроси. Хигиенни изиствания-има ли, няма ли, Трябват ли някакви разрешителни за дейнист и какви по точно..както казах къщата вече си я има, тя е във възрожденски стил и се намира в с. Широка ЛЪка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, благодаря

Това го бях чел, но пак не ми отговаря, на много въпроси. Хигиенни изиствания-има ли, няма ли, Трябват ли някакви разрешителни за дейнист и какви по точно..както казах къщата вече си я има, тя е във възрожденски стил и се намира в с. Широка ЛЪка

Според въведените изменения в Закона за туризма "Хотелиерство в стаи за гости може да извършва и лице, което не е търговец по смисъла на Търговския закон, когато те са част от обитаваното от него жилище."

Къщата за гости е нужно да се категоризира. За повече информация трябва да се обърнете към общината, която ще даде отговори на въпросите Ви, свързани с патенти и пр.

В прикачения файл са изисквания за къщи "Една звезда":

kushta_1.doc

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.