Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :angry: Харесал съм си СЕ Сатио и Н8 но се чудя кой да зема. В нито един магазин дет съм посетил в СТЗ няма и 2та а и сина на колегата на баща ми вика че н8 имал някви бугове много забивал бавно зареждал пък в форуми и коментари не пишат нищо такова хора с такъв телефон а за Сатио нищо не съм чувал или чел но пук всеки който питам ми препоръчва н8 а не сатио прекалено малко са хората които ми препоръчват сатио. Ако не тези 2те някой подобен телефон със същите функции или по добри до + - 100лв :baby: Благодаря предварително :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора аре кажете бе гледам др 2 след мен имат по няколко отговора а при мен никой не е писал ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами те са почти еднакви-12MP,Symbian...но аз бих заложил на SE заради страхотният им медиен интерфейс и медиен център,също и дизайна ми харесва повече. А и на N8 не му се сменя батерията,което е жалко. Така,че категорично Satio.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.