Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Е да,но като е бета май не е още домислена отвсякъде или бъркам ?

специално за кис 2015 няма да имаш грижи, по лека е от 2014, по малко товари при ъпдейт и стартиране на защитата, аз лично съм много доволен от нея

Редактирано от T H E P L A Y E R (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сложи си бета версията на кис 2015 и активирай триал периода, ще ти даде ключ за 91 дена, след като изтече слагаш следващата бета и т.н.

Ако няма да участва в бета тестването  не си струва упражнението.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потребителите с Windows Xp могат да се възползват от промоцията и да получат евентуално ключ за антивируса.Отделен е въпроса на каква операционна с-ма ще го използват!!!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става,едното е за дръпнатите а другото за австралия...пробвах с австралийско прокси ама не става  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз получих едногодишен за антивируса но не знам дали ще стане за нас тъй като в мейла пише че може да има ограничение по IP адрес? Не съм го пробвал понеже съм с Битдефендъра и не знам изобщо дали да си правя упражнението да слагам Касперски? В сайта на касапа има ли начин да регистрирам кода както примерно е при Битдефендъра? 

Всичко е ок! Стана си лиценза! Регистрирах се в сайта на Касперски и регистрирах ключето! Няма проблем! Аз го дръпнах през сайта на malwaretips.com. От там става има си и обяснение! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само за ХР за съжаление

Възползвах се от тайванската промоция, изпратиха ми лиценз след 2 дни. Инсталирах на Win 8.1 без забележка, така че явно не е задължително да е XP. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още е активна

Активна ли е още и коя версия е,2013 или 2014?

Тук май има за 90 дни промо ,но не съм пробвал,че нямам вртеме в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Активна ли е още и коя версия е,2013 или 2014?

Тук май има за 90 дни промо ,но не съм пробвал,че нямам вртеме в момента.

Кодът става и за двете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кодът става и за двете.

Аз понеже я слагам за пръв път на машината,ако изтегля kis2014 от официалният сайт ,там дават 30дни триал и ползвам ключът за 30-те дни,след като изтекът ще мога ли да ползвам този от промото за 90дни?

// П.С. междудругото още промото е активно ,току що си взех кода :). Само не знам сега направо него ли да слагам или мога първо 30-те дни да ползвам?

Редактирано от gibson58 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз понеже я слагам за пръв път на машината,ако изтегля kis2014 от официалният сайт ,там дават 30дни триал и ползвам ключът за 30-те дни,след като изтекът ще мога ли да ползвам този от промото за 90дни?

// П.С. междудругото още промото е активно ,току що си взех кода :). Само не знам сега направо него ли да слагам или мога първо 30-те дни да ползвам?

Няма да можеш. Ако искаш да я ползваш за 3 мес., няма да активираш пробен период, а ще въведеш получения код, който пак е пробен, но за 91 ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Maй се преебах.Инсталирах сваленият от сайта файл ,като си мислех,че ще поиска код,ама нъцки .Директно ми плесна 30 дни дюшеш.После сложих кода от промоцията и стана мазало :scared3:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Maй се преебах.Инсталирах сваленият от сайта файл ,като си мислех,че ще поиска код,ама нъцки .Директно ми плесна 30 дни дюшеш.После сложих кода от промоцията и стана мазало :scared3:

Публикувано изображение

Свалил си грешния дистрибутив - има такъв, който директно се активира за 30 дни. И понеже е активиран вече пробен период, какъвто и друг пробен код да сложиш, няма да ти даде повече от 30 дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалил си грешния дистрибутив - има такъв, който директно се активира за 30 дни. И понеже е активиран вече пробен период, какъвто и друг пробен код да сложиш, няма да ти даде повече от 30 дни.

А сега ако я деинсталирам и инсталирам верният дистрибутив,ще се получи ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Опитай да върнеш системата назад и пробвай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, защото помни. Ще трябва да изчистиш всички следи в регистъра на ОС. Ще ти напиша ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaspersky.com/fr/antivirus-trial-3months

3 месеца КАВ 2015 на френски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...