Премини към съдържанието
mitaka707

Link: Radiocent 2.1.1

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Radiocent 2.1.1

Онлайн радио.Можете да записвате и слушате всяка радиостанция по света.

Подържа над 180 български радиостанции, а тези които ги няма може да си ги добавите.

Лиценз: Freeware

Официална страница:http://www.radiocent.ru/

Линк за изтегляне:Radiocent 2.1.1 (14Mb)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има ли начин да е на език,различен от руски и може ли да записва,без да разделя track-овете? :rolleyes:

Редактирано от HotMusicFan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много добро попадение. Ако може този друг различен от руски език да е български е най-добре! Ако не може, така да остане е по-добре от английски език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За съжаление езика е само руски.А как да записва без да разделя track-овете и други опции ето ТУК

Редактирано от mitaka24 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За съжаление езика е само руски.А как да записва без да разделя track-овете и други опции ето ТУК

Цитат от описанията на адреса,който си ми дал:

How to start recording music

At the time of listening to radio you can always start writing a musical composition, playing at the moment by pressing the red "record button, or selecting the" Save "button in the main menu.

There are 2 recording modes:

1. Save the current track "- the program saves a song, played at the moment and this completes the record, creating a music file (music track).

2. Save the current and subsequent tracks "- the program saves the current track, and all subsequent ones, respectively, with each new track, creating a new MP3-file.

This option to save tracks with names of tracks is provided on all radio stations, except for some Russian stations. Some Russian radio stations broadcast in the etheric flow song titles, but unfortunately not all. In this case, the record will go continuously until you stop it

?!? :) Това не ми помага,но ти благодаря,че ми помогна да разбера,че няма да ми върши работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

?!? :) Това не ми помага,но ти благодаря,че ми помогна да разбера,че няма да ми върши работа :)

Ето какво може да ти помогне. Има и други такива добри програми.

http://www.steamcore.se/

Редактирано от lz4jw (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето какво може да ти помогне. Има и други такива добри програми.

http://www.steamcore.se/

Пробвал съм го,той също разделя track-овете.Все пак Ви благодаря. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвал съм го,той също разделя track-овете.Все пак Ви благодаря. :)

А това дали разделя траковете според Вас и пробвали ли сте го?

http://onlineradiotuner.com/

На мен точно таз функция не ми харесва. По старите версии 1.2 не са платени. Нарочно съм ви пуснал линк на версия 1.2.4.0

Настройките са много богати а каналите са твърде много и по жанрове - каквото ти душа сака. Ползвам го вече 5 години.Не изисква бърз интернет.

Редактирано от lz4jw (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

?!? :( Това не ми помага,но ти благодаря,че ми помогна да разбера,че няма да ми върши работа :(

Мисля че намерих това което ще ти свърши работа.Преди малко си го инсталирах и даже ми се струва че RadioSure е по-добрият вариант от този който съм предложил.Има български интерфейс, различни скиноеве които можеш да си изтеглиш, еквалайзер. Българските радиостанции са по малко но пък тези които ги няма можеш да си ги добавиш и има отметка в опциите дали да разделя или да не разделя track-овете.Има платен и безплатен вариант.Надявам се този път да съм ти помогнал.

post-203451-0-50028500-1307870078_thumb.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А това дали разделя траковете според Вас и пробвали ли сте го?

http://onlineradiotuner.com/

На мен точно таз функция не ми харесва. По старите версии 1.2 не са платени. Нарочно съм ви пуснал линк на версия 1.2.4.0

Настройките са много богати а каналите са твърде много и по жанрове - каквото ти душа сака. Ползвам го вече 5 години.Не изисква бърз интернет.

Мисля че намерих това което ще ти свърши работа.Преди малко си го инсталирах и даже ми се струва че RadioSure е по-добрият вариант от този който съм предложил.Има български интерфейс, различни скиноеве които можеш да си изтеглиш, еквалайзер. Българските радиостанции са по малко но пък тези които ги няма можеш да си ги добавиш и има отметка в опциите дали да разделя или да не разделя track-овете.Има платен и безплатен вариант.Надявам се този път да съм ти помогнал.

Благодаря за отговорите,ще пробвам и с двете :P

@lz4jw-разбирам Ви,всеки като потребител си има своите предпочитания :) На мен не ми харесва разделянето на track-овете,защото то става според "прочитането" на tag-овете на всеки track от software-a за автоматизация на съответната радиостанция при streaming,а това "прочитане" много рядко става точно в началото на track-a и то се "реже". :)

Редактирано от HotMusicFan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите,ще пробвам и с двете :)

@lz4jw-разбирам Ви,всеки като потребител си има своите предпочитания :) На мен не ми харесва разделянето на track-овете,защото то става според "прочитането" на tag-овете на всеки track от software-a за автоматизация на съответната радиостанция при streaming,а това "прочитане" много рядко става точно в началото на track-a и то се "реже". :)

Опитайте последните 2 програмки. Аз работя и с двете и съм много доволен. А че всеки има лични предпочитания, съм напълно съгласен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.