Премини към съдържанието
idtoshev

Проблем със стартирането на приложения - 0xc0000022

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам следния проблем - след като си инсталирам дадена игра и ми изписва - Тhe application was unable to start correctly 0xc0000022. Търсих из гугъл много, но никаква точна информация не намерих за решаването на проблема. На операционна система - Windows 7 съм. Ще се радвам, ако ми помогнете !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте!

Имам следния проблем - след като си инсталирам дадена игра и ми изписва - Тhe application was unable to start correctly 0xc0000022. Търсих из гугъл много, но никаква точна информация не намерих за решаването на проблема. На операционна система - Windows 7 съм. Ще се радвам, ако ми помогнете !

1. ДОбре де, за 50 поста не се ли научихте че трябва да пускате темите в съответния раздел

2. имате ли антивирусна

3. какво скоро сте инсталирали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Случайно да позлвате CA AntiVirus? Ако е да деинсталирайте я под сейф мод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте!

Вероятно това е грешка, предизвикана от изключително бъгава програма, която не може да бъде идентифицирана, съгласно постния ви коментар. Може би имате инсталирано недоразумението, наречено Chrome (боклук от google). Защо не опитате да махнете Chrome и да я инсталирате наново?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямам CA Antivirus. Моята антивирусна програма е Avast. Пробвах както казахте за Google Chrome да го изтрия и наново да го инсталирам, но резултат няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако желаете, изпълнете тази инструкция:

• Изтеглете DDS: от BleepingComputer.
    • След изтегляне на файла го запишете (бутон Save => Save as) DDS на вашия десктоп, снимка:

Публикувано изображение

• След като изтеглите DDS на десктопа, иконката на програмата би трябвало да изглежда така: Публикувано изображение
    • Прекратете временно работата на всички скрипт блокиращи приложения, ако има такива или разрешете изпълнението на dds.scr. След това стартирайте DDS с двоен клик на иконката, като потвърдите с Run.
    • След приключване на работата на DDS копирайте с Copy текста от двата файлови лога, които ще се появят в Notepad: DDS.txt и Attach.txt и ги запазете (бутон Save => Save as) на десктопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има доста грешки при инсталирането на драйвери за вашият Windows 7 Ultimate. Май става дума за някаква окастрена тракер версия. Вероятно вие знаете най-добре какво сте направили. Ще ви предоставя лог за грешките за драйверите, които са бъгави. Става дума за вашата система:

Class GUID:

Description:

Device ID: ACPI\TOS1901\2&DABA3FF&1

Manufacturer:

Name:

PNP Device ID: ACPI\TOS1901\2&DABA3FF&1

Service:

.

Class GUID:

Description:

Device ID: ACPI\TOS6205\4&4A257CF&0

Manufacturer:

Name:

PNP Device ID: ACPI\TOS6205\4&4A257CF&0

Service:

.

Class GUID:

Description: PCI Simple Communications Controller

Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_3B64&SUBSYS_FF1E1179&REV_06\3&11583659&0&B0

Manufacturer:

Name: PCI Simple Communications Controller

PNP Device ID: PCI\VEN_8086&DEV_3B64&SUBSYS_FF1E1179&REV_06\3&11583659&0&B0

Service:

.

Class GUID:

Description: Network Controller

Device ID: PCI\VEN_14E4&DEV_4727&SUBSYS_7175144F&REV_01\4&125DFD22&0&00E1

Manufacturer:

Name: Network Controller

PNP Device ID: PCI\VEN_14E4&DEV_4727&SUBSYS_7175144F&REV_01\4&125DFD22&0&00E1

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вероятно това е грешка, предизвикана от изключително бъгава програма, която не може да бъде идентифицирана, съгласно постния ви коментар. Може би имате инсталирано недоразумението, наречено Chrome (боклук от google). Защо не опитате да махнете Chrome и да я инсталирате наново?

Реши, че Chrome e боклук, защото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Май единствения вариант е да си преинсталирам ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.