Премини към съдържанието
Kras4ooo

Относно Adobe Photoshop CS3

Препоръчан отговор

Искам да попитам дали някой се е сблъсквал с този проблем и дали знае неговото решение,а той е следният:

От доста време имаш Adobe Photoshop CS3 на компютъра,но не го бях инсталирал сега ми се наложи и при инсталация ми даваше ето тази грешка ERROR

След това при деинсталация ми излизаше "Component uninstall filed".Почетох в интернет и видях че някои си оправят проблема с инструмента AdobeCreativeSuiteCleanerTool.exe реших и аз да пробвам стартирах го направи си всичко и ми каза че всичко е изтрито.След това стартирах Setup.exe файла и карай до там вече не ми изкарва нищо появява се часовничето зарежда до някъде и край изобщо вече не ми излиза и този екран за самата инсталация на Photoshop,ако някой има идеи да казва благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никой ли няма да помогне :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко повече информация? Имаш ли достатъчно свободно място на дяла, на който инсталираш? Какво казва Event Viewer по върпоса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Място имам ,а учудващото е от което и аз се учудих че Event Viewer казва това "Product: Adobe Setup -- Configuration completed successfully."Ето и снимка post-298484-0-50661800-1307828932_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Питайте ако имате някакви други въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето как се справих с проблема относно Photoshop: Просто изтрих стария Photoshop този който не искаше да се инсталира.Почистих го защото вече се бях отегчил защото какво ли не правех почистих си регистъра използвах различни Software на Adobe ,но нищо не се получаваше затова го изтрих и си инсталирах Photoshop CS4 инсталира се нормално и всичко си беше ок явно е имало някакво недоразумение с някоя програма,или просто е имало проблем с самите файлове на Photoshop,както и да е аз се справих с проблема ето така,ако някой друг има същия проблем може да пробва моето решениe.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Желязна логика. Като се скапе 4-ката ще качиш 5-цата и пак си джаза. От друга страна пък ще разбереш защо фотошоперите вече са 56% с тази версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

След като не мога да го оправя на момента,а ми трябва какво да направя??Ако имаш решение ще съм радостен да го споделиш :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.