Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ThunderGo7

Трябва да науча Английски език спешно!

Препоръчан отговор

Здравейте, на всички! След някаде 3 седмици ще заминавам за САЩ на гости за 1 месец, но нз нищо по английски език и за това трябва да се науча на най-елементарните неща на английски моля, помогнете ми Опитах се да инсталирам програмата "Rosetta.Stone" но не ми се получава нещо.... инсталирах я но не мога да я пусна ... както, и да е та трябва да го науча този английски език, дай те ми някаква програма плс ;) Ще съм ви мн благодарен ,ако ми помогнете плс ! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, на всички!

След някаде 3 седмици ще заминавам за САЩ на гости за 1 месец, но нз нищо по английски език и за това трябва да се науча на най-елементарните неща на английски моля, помогнете ми Опитах се да инсталирам програмата "Rosetta.Stone" но не ми се получава нещо.... инсталирах я но не мога да я пусна ... както, и да е та трябва да го науча този английски език, дай те ми някаква програма плс :wors: Ще съм ви мн благодарен ,ако ми помогнете плс ! :)

За програма не се сещам, но моят най-добър съвет е да си купиш някакъв разговорник. Аз имам един от 1999 г. на изд. "Грама", но е изключително полезен и научаваш бързо основите на езика. Знай, че не всичко се учи от компютър!!! Сега има много голям избор от книги на изд. PONS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре, няма ли добри програми ? аз намерих една мн добра програма ... но не мога нещо да я пусна! Мн ви моля помогнете ми ! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

English Reward Interactive Course това е хубав курс за начинаещи и напреднали ти ще започнеш от 1-ви диск. Има я по тракерите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

English Reward Interactive Course това е хубав курс за начинаещи и напреднали ти ще започнеш от 1-ви диск. Има я по тракерите.

Благодаря ти много, ще съм ти задължен :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А няма ли някоя програма на български и английски щото само на английски нищо не можах да разбера ? Моля ви помогнете ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А няма ли някоя програма на български и английски щото само на английски нищо не можах да разбера ? Моля ви помогнете ми

Сам ще ти е трудно, запиши се на курс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сам ще ти е трудно, запиши се на курс.

Нямам време да се записвам на курс. Моля помогнете ми.!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам време да се записвам на курс. Моля помогнете ми.!!!

Еми намери учител по английски и вземи някой урок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми намери учител по английски и вземи някой урок.

С 1-2 урока нищо няма да разбера .... Ще ми помогнете ли или не ? Моля ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук има нещо като разговорник Разговорник, може да го погледнеш има някои основни неща. Само внимавай с многобройните банери да не пипнеш някой вирус. Поставяш отметка коя секция да се отвори и натискаш отдолу където пише "Predaite otgovorite"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://livemocha.com Регистрираш се .. пишеш какъв език знаеш и какъв искаш да научиш, следваш уроците и ще си ок!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук има нещо като разговорник Разговорник, може да го погледнеш има някои основни неща. Само внимавай с многобройните банери да не пипнеш някой вирус.

Пипнах вирус както и да е махнах го .... има ли някоя подобна програма като този резговориник да ми е изписан превода и как се чете плс ! Ще съм ви мн благодарен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пипнах вирус както и да е махнах го .... има ли някоя подобна програма като този резговориник да ми е изписан превода и как се чете плс ! Ще съм ви мн благодарен !

Повечето подобни програми не са български и за съжаление са само на английски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето не разбирам нищо само на английски като е .... Оф дайте някакви идеи ! моля ви !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такъв случай ще трябва да отидеш до някоя книжарница и да си купиш някой разговорник. Аз преди време използвах едни учебници "Английски за българи" и бях доволен, сега предполагам избора е много по-голям. Не са много скъпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е за парите! просто ако има някъф хардуер с който мога също да се науча ще е по лесно ! (за мене). Така че ще съм ви безкрайно благодарен ,ако ми помогнете.!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ето не разбирам нищо само на английски като е .... Оф дайте някакви идеи ! моля ви !

Ти няма ли да престанеш вече? Нима ще научиш английския език докато заминеш? Погледни колко поста си изписал. Този ти въпрос беше и преди 2-3 седмици и все още нищо не си научил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти няма ли да престанеш вече? Нима ще научиш английския език докато заминеш? Погледни колко поста си изписал. Този ти въпрос беше и преди 2-3 седмици и все още нищо не си научил.

С какво да престана ? ще науча английски поне най-важните неща! колко поста съм изписал ? кой въпрос ми е бил преди 2-3 седмици ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

С какво да престана ? ще науча английски поне най-важните неща! колко поста съм изписал ? кой въпрос ми е бил преди 2-3 седмици ?

Вземай речника и сядай да учиш. Същият въпрос беше постнал преди 2 седмици. Как да научиш английски. А някой беше ти отговорил да научиш първо българският. Така, че не си губи времето а учи или говори на американците по български. Те го знаят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай речника и сядай да учиш. Същият въпрос беше постнал преди 2 седмици. Как да научиш английски. А някой беше ти отговорил да научиш първо българският. Така, че не си губи времето а учи или говори на американците по български. Те го знаят.

Не сички го знаят българския език.! никога не съм поствал този въпрос!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е за парите! просто ако има някъф хардуер с който мога също да се науча ще е по лесно ! (за мене). Така че ще съм ви безкрайно благодарен ,ако ми помогнете.!

Хардуерът го има! Дъглас Адамс го е измислил - "Вавилонска рибка" се нарича! Но ми се струва, че няма да можеш да си го позволиш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми помогнете ли да се науча да говоря на английски! или не ? ако е не просто кажете....!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ще ми помогнете ли да се науча да говоря на английски! или не ? ако е не просто кажете....!

Момче!

Седни и учи английския, а не се разхождай по страниците на форума. Ти сам нямаш желание и не ми отговаряй, защото ще ти изтрия темата. Не чувстваш ли, че ставаш НАХАЛЕН!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.