Премини към съдържанието
ivayloandreev

Губи сe сигналa от видео картата

Препоръчан отговор

Здравейте,свързал съм компа с телевизора, кабела е обикновен 2м VGA (не е марков от евтините 10лв).Днес ми се случи на няколко пъти, да изчезне картината,по принцип, като няма сигнал от компа, телевизора гасне и обратното, като има сигнал се включва.Когато изгасне телевизора, като размърдам кабела от страната на видео картата, сигнала идва. В момента нямам друг кабел, за да направя проба, дали проблема е от кабела или видео картата, не знам и съм малко притеснен, да не би проблема да е в видеото. Ако някой има някакви препоръки или предположения, ще се радвам, ако ги сподели. б.р.Мислия, че няма връзка, но днес смених захранването и след първото включване, направи този проблем.Преди не съм имал този проблем. Sapphire ATI HD4830 1GB 256bit HDMI PSU Huntkey 6550HG 550W TV SAMSUNG 32` FullHD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,свързал съм компа с телевизора, кабела е обикновен 2м VGA (не е марков от евтините 10лв).Днес ми се случи на няколко пъти, да изчезне картината,по принцип, като няма сигнал от компа, телевизора гасне и обратното, като има сигнал се включва.Когато изгасне телевизора, като размърдам кабела от страната на видео картата, сигнала идва.

В момента нямам друг кабел, за да направя проба, дали проблема е от кабела или видео картата, не знам и съм малко притеснен, да не би проблема да е в видеото.

Ако някой има някакви препоръки или предположения, ще се радвам, ако ги сподели.

б.р.Мислия, че няма връзка, но днес смених захранването и след първото включване, направи този проблем.Преди не съм имал този проблем.

Sapphire ATI HD4830 1GB 256bit HDMI

PSU Huntkey 6550HG 550W

TV SAMSUNG 32` FullHD

Ами трябва да тестваш с друг кабел или с друг монитор. Може да се разбереш с някой приятел да използваш неговите за тестване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.