Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

thebestfool

Търся Драйвeри за тунер

Препоръчан отговор

Conexant 23881 Video Capture (Cx23881 for Japan Final release) това е тунера а операционната ми система е Windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нестава препраща ме към някаква програма която изисква регистрация и след нея пак нищо..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нестава препраща ме към някаква програма която изисква регистрация и след нея пак нищо..

Става, става!

Отвори си скайпа да ти ги пратя. Ето моя; lz4jw-stefan

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И нестава..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И нестава..

Ако си инсталираш Everest, той как ти го вижда като хардуер?

Този тунер може да е прозиведен от фирма COMPRO. Провери и тук

http://comprousa.com/en/download/mseries.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И нестава..

Дай хардуерният идентификатор на устройството и по него ще намерим драйвър.Ето тук е обяснено как да го намериш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами мисля че това ви трябва post-302038-0-03655100-1310897036_thumb. а да питам възможно ли е тунера да не е съвместим с windows 7?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами мисля че това ви трябва post-302038-0-03655100-1310897036_thumb. а да питам възможно ли е тунера да не е съвместим с windows 7?

Виж какво пише на платката на този тунер.Пробва ли уиндоус сам да намери драйвър?Възможно е да не е съвместим но ще трябва да работи в XP mode.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Conexant 23881 Video Capture (Cx23881 for Japan Final release) това е тунера а операционната ми система е Windows 7

Conexant 23881 е чипсет. Има го в различни устройства. Все пак това тунер ли е, capturе платка или какво? Снимай самата платка и я покажи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах Уиндолс сам да намери драйвери пак нестава а доколкото снимка на платката ето една ако трява и изходите отзад ще снимам ето как изглежда post-302038-0-07421900-1310938316_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да не е съвместим но ще трябва да работи в XP mode. Как ще работи в XP Mode

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да не е съвместим но ще трябва да работи в XP mode.

Как ще работи в XP Mode

Windows xp mode. Ако си беше направил труда да дадеш по хубава снимка някой щеше да ти намери драйвъри.Вие искате с никакава информация да ви се намери нещо,разберете не става.От мене толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.