Премини към съдържанието
thebestfool

Търся Драйвeри за тунер

Препоръчан отговор

Conexant 23881 Video Capture (Cx23881 for Japan Final release) това е тунера а операционната ми система е Windows 7

Редактирано от thebestfool (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Conexant 23881 Video Capture (Cx23881 for Japan Final release) това е тунера а операционната ми система е Windows 7

Погледнете това: http://www.drivermax.com/driver/update/MEDIA/Conexant/Conexant-23881-Video-Capture--Cx23881-for-Japan-Final-release-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нестава препраща ме към някаква програма която изисква регистрация и след нея пак нищо..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нестава препраща ме към някаква програма която изисква регистрация и след нея пак нищо..

Става, става!

Отвори си скайпа да ти ги пратя. Ето моя; lz4jw-stefan

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И нестава..

Ако си инсталираш Everest, той как ти го вижда като хардуер?

Този тунер може да е прозиведен от фирма COMPRO. Провери и тук

http://comprousa.com/en/download/mseries.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И нестава..

Дай хардуерният идентификатор на устройството и по него ще намерим драйвър.Ето тук е обяснено как да го намериш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами мисля че това ви трябва post-302038-0-03655100-1310897036_thumb. а да питам възможно ли е тунера да не е съвместим с windows 7?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами мисля че това ви трябва post-302038-0-03655100-1310897036_thumb. а да питам възможно ли е тунера да не е съвместим с windows 7?

Виж какво пише на платката на този тунер.Пробва ли уиндоус сам да намери драйвър?Възможно е да не е съвместим но ще трябва да работи в XP mode.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Conexant 23881 е чипсет. Има го в различни устройства. Все пак това тунер ли е, capturе платка или какво? Снимай самата платка и я покажи? Редактирано от thebest (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвах Уиндолс сам да намери драйвери пак нестава а доколкото снимка на платката ето една ако трява и изходите отзад ще снимам ето как изглежда post-302038-0-07421900-1310938316_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Възможно е да не е съвместим но ще трябва да работи в XP mode.

Как ще работи в XP Mode

Windows xp mode. Ако си беше направил труда да дадеш по хубава снимка някой щеше да ти намери драйвъри.Вие искате с никакава информация да ви се намери нещо,разберете не става.От мене толкова.
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.