Премини към съдържанието
Kristian_kostadinov

Въпрос отностно вкючване на винтилатор

Препоръчан отговор

Въпросът ми е следния мога ли да запоя за вентилатора на захранването още един вентилатор който да извежда топлия въздух от кутията ? :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Въпросът ми е следния мога ли да запоя за вентилатора на захранването още един вентилатор който да извежда топлия въздух от кутията ? :speak:

защо пък точно да запоиш за вентилатора на захранването? неможе ли да си го включиш към дъното или към молекс.

ПС по принцип може , но захранването си е предвидено само за един вентилатор (не че няма запас и няма да подкара и два ,но невиждам смисъл да запояваш )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Можеш, но защо като имаш 12волта и извън захранването?

ами защото от дъното си нямам и идея каде мога да го включа дъното ми еhttp://shopping.yahoo.com/712214235-biostar-g31-m7-te-motherboard/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имаш място да включиш вентилатор точно до последният PCI слот. Изглежда по съшщият начин като мястото където се включва вентилатора за процесора. Също така всеки вентилатор може да се включи към молекса на захранването с преходник, не е нужно запояване, рязане и тн...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е ще работи мн ясно, ама защо си отрязал кабелчетата... Има си преходници които са под левче ако не ме лъже паметта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е ще работи мн ясно, ама защо си отрязал кабелчетата... Има си преходници които са под левче ако не ме лъже паметта.

вентилатора е стар и има само 2 жици без букса и затова благодаря помоща :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.