Премини към съдържанието
stiliwe

Предложете видео карта

Препоръчан отговор

Добър ден , бихте ли ми препоръчали видео карта до 180лв. сегашна конфигурация : AMD Athlon II X2 Dual Core 250 3.00GHz дъно - Foxconn a74ml-k 3.0 RAM - 2x2GB DDR3 1333 kingston захранване : GoldenField 460W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като гледам захранването струва 30 лв, така че е за смяна. Силно препоръчително!

Ще ти предложа видео карта: PALIT 1024M GTS450 DDR 5 за 186.19 лв. с уточнението, че не си казал за какво точно още се ползва и с препоръката за смяна на захранването с нещо от рода на SEASONIC Захранване SS-430GB, 430W или мое и нещо по-евтинко ако ти идва нанагорно, но пак да е качествено.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ох, никак не ми се иска да сменям захранването тъй като е в гаранция..(то ако става на въпрос всичко е в гаранция) но не бих и рискувал.. В момента карам с вграденото видео , но някои от по-новите игри не ми тръгват заради версията на Pixel Shader, та бих искал да мога да играя новите игрички :baby: Би ли ми предложил някое по-евтино захранване ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре е да се смени всякакъв вид неизвестни захранвания. quickJO не ти препоръчва смяна само за да изхарчиш пари, а с цел да ти подсигури системата. :wors:

ПП: Предложението е на quickJO е перфектно за парите си, но и това ще ти свърши работа: FORTRON FSP400-60APN, 400W 62лв

Редактирано от panew (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.