Премини към съдържанието
stanislav georgiev

Проблем с хардуера!

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам незначителен проблем. Но адски много ме дразни. Бюрото ми е странно. и мишката не мойе да мине отзад за да мога да работия. Виждал сьм по различни интернет клубове , дупка в бюрото и на неия има нещто като шайба и да попитам дали може да се закупи или изобщо да помогне. Благодаря предварително! :)

Редактирано от stanislav georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ъъъ, проблема е в липсата на дупка в бюрото? Значи, пробива се "водеща" дупка, след което се вместо боргия се поставя нещо като шило с консервена кутия (мале кво обяснение) [това е виж кръгъл трион] с който се пробива дупка с определен диаметър. От някоя железария търсиш нещо с което да оформиш дупката (въпросната "шайба" както я нарече) и готово. Не е ли по-лесно да купиш USB удължител за кабела на мишката? Не съм сигурен, че разбрах какво точно ще рече "не може да мине отзад", но да се надяваме, че съм на правилна посока...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах искаш да сложиш розетка, чийто отвор се пробива с помощта на бор корона. Моята бор корона струва 35лв, но е професионална. Предполагам, че има и за по 10лв китайски. Пласмасова розетка за бюро струва 50ст, а алуминиева или иноксова 7лв. Дано съм ти бил полезен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако е само за мишката може да не се изсилваш с голяма дупка за да не се чудиш после с какво да я запълваш - колкото палеца ти ще стигне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@kichuka- точно това имах предвид, ама като не им знам наименованията... Точно така се прави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами това което ти показаха е решението - на работа са така бюрата и е удобно. Само дето някой си е оставил ръцете и розетките са прекалено хлабави и излизат постоянно - едно лепило им се е досвидяло...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бор короната се слага на бормашина и се дубчи елементарно. Стандартно са около 60мм (мързи ме да меря сега :) ). Има хубаво капаче, в което можеш да сложиш няколко тънки кабела, или да го махнеш и да "тъпчеш" кабели смелo :speak:

Ами това което ти показаха е решението - на работа са така бюрата и е удобно. Само дето някой си е оставил ръцете и розетките са прекалено хлабави и излизат постоянно - едно лепило им се е досвидяло...

Съвсем малко силикон ще оправи нещата :speak:
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.