Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здрвейте на всички..Искам да попитам за някой безплатен хостинг който не е български и да могат да влизат хора от цял свят.Защо ли :? Защото си направих регистрация в всички български безплатни хостове и никой който не е в България неможе да влезне..Моля ви за помощ знам че тук ще ми помогнете Мерси предварително

Редактирано от capnemo
заглавието (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този хостинг да поддържа ли MySQL и PHP? Какъв обем пространство да има и какъв е очакваният трафик? Каква грешка дава, когато се опита да се отвори от чужбина в български хост? До колкото знам да достъпни от чужбина повечето хостове и силно ме учудва това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играя World of Warcraft и имам много добър гилд с много добри играчи вътре и не са от България..единия от Румъния,другия от незнам си къде и като им дадох например на 1гб.бг и неиска да им зарежда сайтовете...и така си зарежда с часове...затова не искам български хостинг...мисля да слагам готова система... Хоста да е като 1гб.бг с същите статистики.. :blink: Ще го кача чрез FileZilla и искам всичко да е наред :speak:.. База данни MySqL както при 1гб.бг :) Мерси предварително.. абе поне 100 мб да има :) Само форум и сайт друго няма да качвам :)

В този хост могат ли да влизат хора от цял свят :?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във всеки хостинг би трябвало да може да се влиза от цял свят... Това, че си уцелил точно 1gb.bg е по-скоро частен случай. Целият хост дори е под забрана за влизане от ClearCloud DNS до колкото си спомням. Май и Norton DNS го е отбелязал като зловреден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех ,хората не се научиха да спрат да използват 000 ... Както и да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли някой да помогне, направих си сайт и реших да използвам freehosting.bg, качих файловете чрез filezilla, но не мога да намеря къде ми е сайта, по принцип трябва да излзиза на име.freehosting.bg а като цъкна ми излиза вие се регистрирахте успешно, освен чрез ftp, трябва ли да използвам друго, сайта ми е иззяло html.благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махни или преименувай index.html-a, който по default е сложен в home директорията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря , аз се справих вчера, просто трябва да се сложат файловете в специалната папка, която я има в ftp мениджъра!папката е нещо от рода на ht....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.