Премини към съдържанието
MIIGLENE

Програма за Boot Menu

Препоръчан отговор

Привет на всички ви има ли прогрма която да настройва БОТ МЕНЮ на БИОСА примерно стартираш програмата правиш въпросната подредба затваряш я и поставяш ботващ диск и си правиш каквото ти е нужно

Благодаря предварително на всички включили се във дискусията

:super:

Редактирано от MIIGLENE (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, БИОС-а ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Привет на всички ви има ли прогрма която да настройва БОТ МЕНЮ на БИОСА примерно стартираш програмата правиш въпросната подредба затваряш я и поставяш ботващ диск и си правиш каквото ти е нужно

Благодаря предварително на всички включили се във дискусията

:super:

Каква е целта на задачата ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Самият БИОС предлага такава подредба. Т.е. каквото има зададено в него, може да го разместваш по ред на зареждане, като може и да изключваш дадени устройства.

Редактирано от pataran (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ти разбрах въпроса, но виж случайно дали това няма да ти върши работа - http://www.plop.at/en/bootmanager.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нищо не схванах, но самите производители си имат програми, които под Windows могат да флашват BIOS-а и други неща. Но въобще не ти схващам идеята...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, БИОС-а ...

Каква е целта на задачата ?

Самият БИОС предлага такава подредба. Т.е. каквото има зададено в него, може да го разместваш по ред на зареждане, като може и да изключваш дадени устройства.

Благодаря ви за вниманието но можеби аз не се изразих правилно или вие не ме разбрахте това което сте споделили да определено е правилна но на мен мие супер ясно кое как става но обаче някой които за първи път вижда компютър и ме пита това копче онова за какво е аз как да обясна влезни във БИОСА или еди кво си или да си общувам със индианец като не разбирам езика за това се обърнах за помощ при положение давам линкове за визуално сверка нищо не става питам това как е или кажими кво виждаш ами не знам е аз как да знам и е кофти ;):super::sobbing:

за това попитах за програма която ако се инсталира или стартира правиш даден вид промяна и твае ако има все пак

Идеята е следната трябва да задам да бутва от CD-DVD конкретно без да влизам във БИОСА със определена програма

Редактирано от MIIGLENE (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е, с Plop може би ще стане така, както го искаш. Лично аз не съм изпробвал тези му възможности, но погледни тук - http://www.plop.at/en/bootmanager.html#plpcfgbt

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ви за вниманието но можеби аз не се изразих правилно или вие не ме разбрахте това което сте споделили да определено е правилна но на мен мие супер ясно кое как става но обаче някой които за първи път вижда компютър и ме пита това копче онова за какво е аз как да обясна влезни във БИОСА или еди кво си или да си общувам със индианец като не разбирам езика за това се обърнах за помощ при положение давам линкове за визуално сверка нищо не става питам това как е или кажими кво виждаш ами не знам е аз как да знам и е кофти :sobbing::biggrin::sobbing:

за това попитах за програма която ако се инсталира или стартира правиш даден вид промяна и твае ако има все пак

Идеята е следната трябва да задам да бутва от CD-DVD конкретно без да влизам във БИОСА със определена програма

Приятел, ти запетая и точка на клавиатурата, нямаш ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.