Премини към съдържанието
Moira

В Китай бяха екзекутирани двама кметове

Препоръчан отговор

В Китай бяха екзекутирани двама бивши заместник-кметове на източни градове, заради милиони долари подкупи, които взимали, докато са били на власт.

Присъдата беше изпълнена тази сутрин, след като Върховният съд отхвърли апелациите им, предаде тв7.

Екзекутираните са Сю Майюн, бивш заместник-кмет на Ханчжоу, административен център на провинция Чжацзян, и Цзян Жънцзе, бивш заместник-кмет на Сучжоу, провинция Цзянсу.

Според китайските медии двамата са взели подкупи над 100 милиона юана или 15,4 милиона долара, основно от строителни проекти и сделки с недвижими имоти.

Стандарт

В Китай законите са строги и се спазват.

У не са рядкост подобни престъпления, но осъдени няма.

Защо?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Започвам да си мисля, че не е лоша идея да си "внесем" правителство от Китай.....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Започвам да си мисля, че не е лоша идея да си "внесем" правителство от Китай.....

Или да им изнесем малко кметове :biggrin:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе то каквото и правителство да внесем , ако тези сегашните са на власт или подобни , пак решение няма да има. Я пистолета ще е със халосни патрони , я гумени, или ще се стрелят в краката. Ако е бесило въжето ще се къса ,или ще е така че да може да се диша... За тея наще една малка атомна бомба колкото само тях да ги убие :biggrin: .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Знае ли някой какво стана с делото Софиянски? :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.