Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мисля скоро да си купя лаптоп да ми препоръчате някой за около 1200 лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хубав е лаптоп-а предложен от The_Reaver, но аз бих предложил нещо малко по-различно: HP ProBook 4530s - 1169 лв. с ддс + подарък чанта HP

Разликата м/у двата лаптопа е малка, но големият плюс на HP-то е матовият екран, който остава четим при пряка слънчева светлина. Това ще рече че на път, в парк, въобще на вън когато си ще можеш да виждаш нормално екрана, докато гланцовият екран на Dell-a е на практика огледало и е същинска мъка да видиш каквото и да е. HP-то също е с по-здрав корпус и по-качествена изработка, но пък Dell-a има по-дълга гаранция. Все пак моят съвет е да се насочиш към HP-то.

Заб.: Това е просто гадаене, защото не е уточнено за какво точно още се ползва лаптопа. Нека автора да даде малко повече информация! И за уточни какво значи "скоро". Да не е след 2-3 месеца...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай този може да ти хареса !

Защо???? Предлагаш му i3 процесор при положение, че може да вземе i5???? ЧУдесно! А да забеляза, че това е старият i3??? Който вече е морално стар, защото новият i3 го бие по топките от всякъде? А ние предлагаме дори новият i5... Предлагаш му 500 GB хард при 640 GB в моето предложение (не съм гледал харда на Dell-a). Твоят също няма USB 3.0 ами е само с 2.0.............. Ми не, не е хубаво предложението ти, не лъжи човека! И като е казал 1200 лвв, защо предлагаш нещо със 230 лв по-евтино? Човек иска да вземе най-доброто за парите си и щом си е определил 1 бюджет търси максимума от него!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за предложенията. Ще го ползвам най вече за писане на програми.Засега първия най ми допада ,HP- то също не е лош.Лаптопа мисля да си го купя тази седмица.

Редактирано от csbl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте ! Реших да не отварям нова тема защото бюджета ми е горе-долу същия :cool: Раздвоен съм между Dell Inspiron N5110 и HP ProBook 4530s. По принцип пътувам често извън България , и международната гаранция е голям + за мен , но след като прочетох доста коментари оставам с впечатлението , че HP e по- надежден при разнасяне , може и да бъркам : ) Относно игрите , не съм голям фен на новите , важно ми е да подкарам фифа : )

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мога да ти помогна с две ревюта на лаптопите: Делл и HP-то. Сега забелязах, че HP-то е на промоция с 2 години гаранция. Това е нещо ново. И аз винаги съм бил за него пред двата модела, защото знам какво е да се кьоравиш на гланцов екран, докато HP-то е с матов екран и се чете спокойно всичко и се вижда идеално на слънчева светлина. Повече от тези 2 ревюта и изписаното в тази тема не мисля, че може да се каже за двата модела. Останалото е личен избор. Поздравления от мен, че използвате съществуваща тема!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако не са ти много 77лв. над тия 1200, то моето предложение е за Fujitsu Lifebook AH531/GFO. Вярно, с лъскав дисплей е, но има 36 месеца международна гаранция, страхотна батерия и достатъчно добър хардуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за предложенията. Ще го ползвам най вече за писане на програми.Засега първия най ми допада ,HP- то също не е лош.Лаптопа мисля да си го купя тази седмица.

Привет! Разбирам, че и ти си в ИТ сферата. Според мен 4гб машинка е напълно достатъчна. Аз предпочитам делл, тъй като потроших доста лаптопи и накрая се озовах с такъв, който ми е верен повече от жена ми :cheers: Ето и моите предложения:

http://laptop.bg/laptops-dell-Inspiron_N5110-dell_inspiron_n5110_DELL00718 - вече четох тук за оплаквания от този модел, така че преценката е твоя;

http://www.kroko.bg/index.php?route=product/product&keyword=studio&description=1&product_id=43 на това попаднах в гугъл случайно и ми се струва добра цената;

http://pcshop.bg/pc/bg/product_info.seam?id=0006301531069&g=0006301178762&s=0006301178775&dataModelSelection=article%3Aextsearchlistarray%5B2%5D&p=0006301183441&cid=322387&actionMethod=bg%2Fextsearchlist.xhtml%3Aarticlemanager.loadArticle това също е интересно и отговаря на ценовия ти критерии.

Дано да съм помогнал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията , най - вече на quickJo ! След като спомена матовия екран се поразрових и това което намерих доста наклони везните към това да поръчам Hp-то! Успех с избора на автора на темата :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Радвам се, че съм помогнал. Успех с покупката и машината да ви служи вярно и дълго.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.