Премини към съдържанието
pranjev

Проблем с влизане в чата с мирк

Препоръчан отговор

Здравейте, от снощи (18.07.2011) не мога да влезна в чата на абв с мирк през никой от сървърите на ShakeIT. А иначе през сайта на абв влизам в чата но аз не искам да влизам през сайта на абв а с мирк. Това ми изписва когато се опитам с мирк да влезна в чата през някои от сървърите на ShakeIT: [16:17] * Connecting to irc.del.bg (6667) - * Identd request from 193.254.29.179 * Identd replied: 1237, 6667 : USERID : UNIX : Bolo - [16:17] -irc.del.bg- *** Looking up your hostname... - [16:17] -irc.del.bg- *** Checking Ident - [16:17] -irc.del.bg- *** Couldn't look up your hostname - [16:17] -irc.del.bg- *** Got Ident response - [16:17] -irc.del.bg- *** Banned clonez. - [16:17] Closing Link: 46.47.91.221 (*** Banned ) - [16:17] * Disconnected [16:17] * Connect retry #1 irc.del.bg (6667) - [16:17] ERROR Trying to reconnect too fast. Виждам, че някой ми е сложил бан и не разбирам защо?! Нито съм спамил, нито съм флудил или писал на някои нещо обидно, нито нищо лошо не съм правил на който и да било. До сега почти винаги съм влизал в чата през irc.del.bg но сега не мога да влезна през нито един сървър, незнам наистина на какво се дължи това. Моля за помощ и съдейстие за отстраняване на проблема - искам да си влизам отново в чата с мирк както до сега в gyuvetch, 30-40 и всички останали канали в които съм си влизал. Ще бъда благодарен на всеки който ми помогне. Ползвам мирк оригинална и изчистена от всякакви вируси версия 6.32. Благодаря Ви

Редактирано от pranjev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Получил си G-Line или K-Line и двете означават, че си баннат от mIRC и не можеш да влизаш поради някаква причина 2. Ако искаш да влизаш отново в mIRC (с програмата, не от abv) трябва да говориш с някой administrator, който може да ти махне G/K-Line или да почакаш, докато ти изтече бана 3. Ти казваш, че не си правиш нищо нередно, а с динамично ip ли си, защото може да ти съвпадне ip-то с на някой потребител, който е бил баннат и затова да не можеш да влизаш. Ако нещо ти е неясно, питай.

Редактирано от GetFun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

www.ip-adress.com проверяваш веднъж и следващия път когато си реснеш компа проверяваш пак, и ако ip-тата не съвпадат значи си с динамично ip? Или просто се обади на интернет доставчика ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

2 пъти проверих и ip та та съвпадат, това означава че не съм с динамично ip ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да ти е статичен външния IP адрес, а външния да е общ на част от клиентите.

Т.е. минават през рутер(и) и тогава в gateway-я.

Обади му се и го питай дали ти е реален IP адреса и ако не е, дали външния го споделяш и с някой друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.