Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте отново :down: Имам сериозен проблем с видео клиповете, които тегля на компютъра си (появи се вчера) Значи клиповете ми са mp4 и flv, от vbox7 и youtube, там е работата че като пусна клипа (чрез KMPlayer) цветовете стават много странни? От player-a ли е или от компютъра ми? Скрийншот на проблема = >

post-304795-0-51194700-1311105361_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

защо не опиташ с друг плеар?

всеки уйндоус си има плеар опитай с него. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако след като опиташ, това, което ти написа nikolela се окаже, че е от KMPlayer, пак може да го оправиш, за да можеш за в бъдеще да гледаш филми например.

Ако нямаш някакви твои персонализирани настройки, можеш за най-лесно да върнеш първоначалните.

Щракни с дясното върху "екрана" на KMPlayer и отиди на Options -> Preferences.

След като ти се отвори прозореца с настройките, отгоре в ляво в падащото меню избери Default Preset и след това натисни отдолу в ляво Reset Current Preset.

...или просто преинсталирай KMPlayer или мини на друг, като например GOMPlayer :lol6:

Редактирано от The Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.