Премини към съдържанието
Styl3r_

Трябва ми програма която да запише .iso в DVD

Препоръчан отговор

Трябва ми програма която да запише .iso в DVD диск, пробвах с FreeIsoBurner, но не става, опитвам се да си запиша ubuntu desktop

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В самия сайт на Ubuntu са дадени за примери Infra Recorder и ISO Recorder, освен ако не използваш Windows 7, където тази функция я има вградена и не са нужни допълнителни програми :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С INFRA не става.. и с Nero да запиша снимки дори не става.. Дали ми е нужно ново DVD устроиство?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва ми програма която да запише .iso в DVD диск, пробвах с FreeIsoBurner, но не става, опитвам се да си запиша ubuntu desktop

Обясни какво точно не става.Програми много колегата ти е посочил даже някои.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    post-264254-0-37053600-1311175320_thumb. Ето снимка какво ми пише, къде стоят тези логове с InfraRecorder опитах?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

post-264254-0-37053600-1311175320_thumb.

Ето снимка какво ми пише, къде стоят тези логове с InfraRecorder опитах?

Защо не пробваш да обновиш "firware" на записвачката,гледам че твоят е 1.11 а на сайта на сони има 1.14.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо не пробваш да обновиш "firware" на записвачката,гледам че твоят е 1.11 а на сайта на сони има 1.14.

И как ще стане обновяването?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1.Сваляш файла.

2.Разаршивираш го.

3.Спираш антивирусната торенти скайп дърпаш кабела на интернета.

4.Стартираш ехе файла който си получил и избираш записвачката.

5.Стискаш палци да не спре тока,рестартираш и си готав.

Тези неща ги пише на сайта.

FW update procedure

1. Download appropriate Firware and unzip the file into a folder of your choice.

2. Launch the exe-file to flash your drive.

3. In case of difficulties, please flash the drive in PIO mode - Changeable in WinXP & W2K/Vista in the device

manager - "IDE ATA/ATAPI controllers", choose the right channel and switch from DMA to PIO mode.

4. Flash your drive and restart the pc.

Important: Do not turn off power during the flashing process.

Note: Warranty will be lost during false flashing procedure, especially when unofficial modified firmwares were used before. In such cases we cannot offer you any further solution. You will then be responsible for repair costs.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

разархивираш zip-a и цъкаш exe-to (за препоръчване е това да стане във save mode и с даден esc на въпроса да зареди ли sptd.sys ако си инсталирал daemon tools), после рестартираш, но почти съм сигурен че няма да стане... смени си кабела на записвачката - според мен това е причината за I/O грешка... отделно че моделите на NEC които не завършват на 00 са много проблеми, а още по проблемни са тези дето завършват на 3 (твойта не е такава ама все пак...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В самия сайт на Ubuntu са дадени за примери Infra Recorder и ISO Recorder, освен ако не използваш Windows 7, където тази функция я има вградена и не са нужни допълнителни програми http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif

Има го вградено, да, но не може да се регулира скоростта и ако записва изображение на ОС, при инсталирането може да се появят грешки. Нека той избере дали да използва тази функция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.