Премини към съдържанието
Белгиеца

Кой ще ме поздрави за националния ми празник ?

Препоръчан отговор

Та днес е националният празник на измислената нация белгийска.

Не се срамувайте и не пестете поздрави към потребителя Белгиец.

Понеже не си казвам рождената ми дата, сега е момента да ме поздравявате да съм Белгиец още дълги години.

Може и букетчета цветя нещо да извадите, целувчици от дамите и т.н.

Аз ще излизам, че ще водя хлапето в Люксембург че тука всичко е затворено днес.

Като се върна ще ви благодаря за оказаното внимание, ДЕЙСТВАЙТЕ смело !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Жив и здрав да си човек! Но като ти гледам снимката и чета поста ти съвсем се обърках. Говориш в мъжки род пък има аватар на жена. И защо нацията да е "измислена". П.П. Изкара ли знамето на терасата? :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хайде честито. И с пожелание да снимаш по хубави белгийки че до сега една за пред хора не ни показа. Поне ще кажеш ли колко години вече си белгиец (имам предвид с белгийски паспорт) или си я караш емигрантската .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

жената мъж честито

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като не си падам по мъже, няма как да сложа снимка на мъж в аватара ми, освен ако не покажа автопортрет някога. Иначе току виж ме помислили за обратен, ха ха ха ...

Айде сега! Така ли ще си говорим. Много хора слагат и аватари на любими изпълнители, актьори, животни и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Айде сега! Така ли ще си говорим. Много хора слагат и аватари на любими изпълнители, актьори, животни и т.н.

Да де , точно, аз преди бях сложил една глава на животно, което бях снимал. Ти тогава не се обърква дали съм бил мъж или жена.

Тоя на твоя аватар не го знам кой е. По-горния го знам, ама той сега е яко збръчкан дедко и неще да си казва годинките по телевизията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ме обичат мен българските жени и това си е, само един пресно създаден ник с неопределен пол ми честити подигравателно, иначе истинска потребителка регистрирана от доста време не се намери да се разпише. Значи правилно съм се ориентирал към чуждоземките на младини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    http://www.youtube.com/watch?v=D9wD4KhQoqA&NR=1 поздрав и от мен Редактирано от MyTyson (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Поздрав за теб и твоите хора:

Без значение какъв национален празник ще отбелязваш през годините...искрено се надявам, че хора като теб променят българския геном...Бъди това, което си...и със сигурност ще удивиш още "приятели"... :eek: От мен- успешен период!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.