Премини към съдържанието
miazmatik

Въпрос за папка windows в диск С

Препоръчан отговор

Имам въпрос за папката Windows,която се намира в диск С и в нея е инсталиран windows,значи въпросната папка като допра до нея мишката,както и всяка друга папка ми показва големината на съдържащите се файлове ,примерно 1 гб, 2 гб и т.н. Но за тази папка всеки път ми показва различни стойности,като се почне от 144 мб, та се стигне до 3 гб и повече, чудя се на какво се дължи това? Windows XP.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам въпрос за папката Windows,която се намира в диск С и в нея е инсталиран windows,значи въпросната папка като допра до нея мишката,както и всяка друга папка ми показва големината на съдържащите се файлове ,примерно 1 гб, 2 гб и т.н. Но за тази папка всеки път ми показва различни стойности,като се почне от 144 мб, та се стигне до 3 гб и повече, чудя се на какво се дължи това? Windows XP.

Файловете и папките в папка Windows постояннно се използват и обновяват от системата, затова и стойностите са различни. Е, размерът не намалява от 3GB до 144MB. По-добре използвай опцията Properties от менюто на десния бутон върху папката или допълнителна програма за проверка на размера.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва малко да задържиш повече в тази позиция, понеже сканирането на обема на папката не става толкова бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.