Премини към съдържанието
pfoenix

Проблем с програмите

Препоръчан отговор

Здравейте! Отново за пореден път ... не искам но не знам към кой друг да се обърна за помощ ... Значи от както преинсталирах уиндоус-а някой програми не искат да ми се инсталират ... програми като например (Kmplayer,Malwarebytes' Anti-Malware и други). Ще дам снимка на това което ми излиза ... Пробвах с няколко версии само това ми излиза. ..

post-304041-0-18372100-1311283048_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Отново за пореден път ... не искам но не знам към кой друг да се обърна за помощ ...

Значи от както преинсталирах уиндоус-а някой програми не искат да ми се инсталират ... програми като например (Kmplayer,Malwarebytes' Anti-Malware и други). Ще дам снимка на това което ми излиза ... Пробвах с няколко версии само това ми излиза. ..

И аз не знам за кой път, но ще ти дам съвет за последен път.

Вземи си компютъра и отиди в сервиза. Помоли ги предварително да му направят профилактика и тогава да ти качат читав Windows /какъвто ти си избереш/ Плати им за тази услуга и си готов. Ясно е и явно, че компютърът ти няма да заработи, докато ти си инсталирваш операционната система. Ако някой от колегите е следил всичките ти теми, моля нека ме обори, че не съм прав. Понякога в реалния живот има неща, които не се отдават на даден човек. И да се обиждаш и не, имах предвид теб. То не бе платки ,тунери, антивирусни, драйвери, игри и всичко, което е свързано с думата компютър.Не се обиждай, но това не е за теб. Ако ли само искаш да играеш, понеже си още твърде малък, ами отново важат моите препоръки.

"не искам но не знам към кой друг да се обърна за помощ ..." КЪМ СЕРВИЗА за компютри!

Редактирано от lz4jw (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е проблема не ми се дават пари за сервиз като мога и сам .... просто ми е нужна малко помощ ... за какво да давам пари за сервиз като искам да си купя нови компоненти и събирам пари .... както и да е не искам помощ така да си стой ... темата може да се заключи ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е проблема не ми се дават пари за сервиз като мога и сам .... просто ми е нужна малко помощ ... за какво да давам пари за сервиз като искам да си купя нови компоненти и събирам пари .... както и да е не искам помощ така да си стой ... темата може да се заключи ....

И какво можеш сам? Ето твоите думи;

..."Публикувано Вчера, 11:58Добре к'во да направя че съм тъп на тема компютри ... признавам си че съм ТЪП ....

П.П. Сега забелязах преди 10 мин имах свободни 1.80 ГБ сега имам 1.50 ГБ .... нищо не съм инсталирвал .... "Обясни на читателите какво можеш освен да счупиш и колата на баща си. Нима не знаеш, че и за водач на МПС не ставаш?А темата, ние ще решим дали да я заключим или нет. И тук не си компетентен.Насочи се към празни приказки и забава!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз не знам за кой път, но ще ти дам съвет за последен път.

Вземи си компютъра и отиди в сервиза. Помоли ги предварително да му направят профилактика и тогава да ти качат читав Windows /какъвто ти си избереш/ Плати им за тази услуга и си готов. Ясно е и явно, че компютърът ти няма да заработи, докато ти си инсталирваш операционната система. Ако някой от колегите е следил всичките ти теми, моля нека ме обори, че не съм прав. Понякога в реалния живот има неща, които не се отдават на даден човек. И да се обиждаш и не, имах предвид теб. То не бе платки ,тунери, антивирусни, драйвери, игри и всичко, което е свързано с думата компютър.Не се обиждай, но това не е за теб. Ако ли само искаш да играеш, понеже си още твърде малък, ами отново важат моите препоръки.

"не искам но не знам към кой друг да се обърна за помощ ..." КЪМ СЕРВИЗА за компютри!

има мерак,ще се научи.

просто областа на компютрите е голяма почти колкото и вселената.

започни от начало.

http://www.vbox7.com/play:c0d815f1

в този клип е пропуснат формата на дяла,на 1.18 има опция формат.

може и да опиташ с друг уйндоус. :rolleyes:

прав е автора,ако тръгне по сервизи за всеки проблем,за всяка тема която е пуснал и ще пуска е равно на пари. :cool:

опс,попаднах на тема дрифт. :yanim:

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

има мерак,ще се научи.

просто областа на компютрите е голяма почти колкото и вселената.

започни от начало.

http://www.vbox7.com/play:c0d815f1

в този клип е пропуснат формата на дяла,на 1.18 има опция формат.

може и да опиташ с друг уйндоус. :rolleyes:

прав е автора,ако тръгне по сервизи за всеки проблем,за всяка тема която е пуснал и ще пуска е равно на пари. :yanim:

Прочети му всичките постове във темите и помисли дали е прав и дали ще успее!
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всеки не са е научил роден :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интернет пространството е пълно с информация,само трябва да напишеш няколко думи в търсачката си и да натиснеш ENTER. Не може едни и същи неща да се предъвкват постоянно,а на края резултат никакъв.Конфуций е казал"На прилежния ученик не му е необходим учител",тоест не можеш да научиш нещо без да си разбрал къде грешиш.Твоята грешка е ,че като имаш проблем веднага пускаш тема,вместо да потърсиш да прочетеш нещо по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всеки не са е научил роден :)

Ето ти решение на проблема

1http://nsis.sourcefo..._get_NSIS_Error

2http://en.kioskea.ne...stall-softwares

3http://www.google.bg...lient=firefox-a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интернет пространството е пълно с информация,само трябва да напишеш няколко думи в търсачката си и да натиснеш ENTER.

Това невинаги може да те доведе до правилното решение. Например, тук някъде имаше клипче как да се почистват контактни повърхности с клечки за уши. :)

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е вярно.Сигурно 99% от резултатите от търсенето няма да имат връзка с проблема,но си струва да се опита.След като прегледа 10-20 линка,тогава да попита кое е правилно и кое не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.