Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,пак съм аз :).Искам да попитам как да си взема домейн от dot.tk и как да го свържа с безплатен хостинг.Ако някой знае хубав безплатен хостинг и как да го свържа моля да ми обясни,защото имам добра идея за сайт,но немога да го направя :baby: Мерси предварително.Очаквам вашата помощ с нетърпение :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,пак съм аз :rolleyes:.Искам да попитам как да си взема домейн от dot.tk и как да го свържа с безплатен хостинг.Ако някой знае хубав безплатен хостинг и как да го свържа моля да ми обясни,защото имам добра идея за сайт,но немога да го направя :) Мерси предварително.Очаквам вашата помощ с нетърпение :)

Вземаш си един хостинг от free.bg. Името например ще бъде SITE.free.bg. В dot.tk има само опцията URL redirect. Като направиш пренасочвамнето сайта ще може да се отваря като SITE.tk и като SITE.free.bg :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да,но няма ли така сайта да се казва само Site.tk и например като влезна в форума да е Site.tk или ще си е както обикновенно Site.tk/forum :? А и този free.bg се хаква както си иска човек :wow:

Редактирано от Stanchev_s7z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да,но няма ли така сайта да се казва само Site.tk и например като влезна в форума да е Site.tk или ще си е както обикновенно Site.tk/forum :? А и този free.bg се хаква както си иска човек :)

Искаш безплатно, макар че мога да ти предложа и платен вариант за домейн( Например от host.bg - 20 лв за 1 година) и хостинг от http://www.smshosting.bg за 0.60 ст на месец. Така ще си по - защитен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искаш безплатно, макар че мога да ти предложа и платен вариант за домейн( Например от host.bg - 20 лв за 1 година) и хостинг от http://www.smshosting.bg за 0.60 ст на месец. Така ще си по - защитен!

Може точно dot.tk го позволява :cheerleading2:.Това се нарича DNS ако не се лъжа.Точно немога да ти обясня, но в началото при регистрация на домейн в dot.tk знам че те пита как да го пренасочи чрез линк или DNS.От там избираш DNS и слагаш имената на сърварите (пример: sb1.kaldata.bg и sb2.kaldata.bg).При регистрацията трябва да са най-малко 2, а сърварите можеш да разбереш от хоста си :nono:.При проблеми пиши :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.