Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Преди няколко дена се върнах на стара версия 2.5.0.154 и днес ето как изглеждат емотиконите,които ми пращат и когато ми пращат файл.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Когато аз изпращам емотикони,всичко е точно-хората си ги получават нормално.Нещо в настройките ли трябва да се човъркне или е от самата версия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

от версията е а с тази версия все сте отворили широко вратата за неоторизиран достъп и сте сложили огромна светеща табела с надпис: незащитен компютър като толкова искате стара версия, сложете си поне 3.8....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не случайно идват все по-нови и нови версии... И най-новото е най-добре, ако държите на старо- нещо от рода на 3,8, но с това няма какво да се направи. Просто е твърде стара версия... И е много опасна!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

сложи версия 3.8.0.188 карам с нея от 2 години един проблем не ми е направил. пробвай с нея (:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

сложи версия 3.8.0.188 карам с нея от 2 години един проблем не ми е направил. пробвай с нея (:

Благодаря за съвета!Точно това ми трябваше!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И все пак не е лошо да опитате да свикнете с по-новите версии! Не че имам нещо против тях, напротив! Но всяка нова версия поправя критична кръпка, добавя нови функции и колкото и да е гаден дизайна с течение на времето се свиква! :wow:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета!Точно това ми трябваше!

Моля. (:

И все пак не е лошо да опитате да свикнете с по-новите версии! Не че имам нещо против тях, напротив! Но всяка нова версия поправя критична кръпка, добавя нови функции и колкото и да е гаден дизайна с течение на времето се свиква! :party4:

М дам и ти си прав, но новите версиики не са толкова удобни можи ди защото не съм им свикнал но както казваш ти свиква се със всичко. Но ми е по удобна 3.8.0.188 с нея съм от бая време даже веднаж не ми са е бъгнала. (:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И все пак не е лошо да опитате да свикнете с по-новите версии! Не че имам нещо против тях, напротив! Но всяка нова версия поправя критична кръпка, добавя нови функции и колкото и да е гаден дизайна с течение на времето се свиква! :fishing3:

Повеч от година бях с най-новите версии и така и не можах да свикна с тях.И накрая за капак ми се натресе едно обновяване,което аз не желаех и не можах да го спра по никакъв начин. :speak: Точно това ме предизвика!Хайде де-то жъ ми казва на мене,кво да прая яз!Те затова търсих стария "модел".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всеки който и има желание може да свикне с програмата! А колкото за тебе има алтернативи като ICQ, Windows Live Messenger, Google Talk и така нататък. Колкото до по старите ""модели"" скоро ще станат пенсии! И какво правим в този случай... Просто трябва да се свикне още от самото начало. След това е все по-трудно и по-трудно! Но всеки си има мнение по въпроса .. това е моята гледан точка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моето мнение е че винаги трябва да се ползва най-новата версия и си ъпдейтва редовно. Трябваше ми около една седмица да свикна на Skype-а (новата визия) и след това ми е идеално удобен и лесен. А си има причина да излизат новите версии освен визията. Всичките фиксове, затваряне на дупки и тн. Личното ми мнение е, че е препоръчително да си с постоянни ъпдейти на всичко.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Май някои бъркат старите програми със старото вино.....

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отлежалата програма не е по-добра за разлика от виното... :angel19:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за изказаното мнение!Всеки има право на собствено мнение,макар погрешно да е то!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не казвам, че старите версии, са по-добри, но новите версии имат ебахти яката оптимизация... cs-a(counter strike 1.6) харчи по-малко ресурси, к'во е т'ва животно, аз искам просто да си чатя с приятели... -.-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами нормално. Някога компютрите им беше достатъчно 512 MB. Сега с това не можеш нищо да направиш. Просто всичко се развива. Защо е нужно вс епо-мощни процесори, все по-големи хардове, по-голямо количество RAM. Ми дайте да си седим на Windows 98, че харчи по-малко RAM от FireFox-а само, а а ко може да върви на Правец 64 идеално... Просто нещата се развиват и е напълно нормално. Все пак защо не погледнеш CS на колко години и да видиш новите игри колко РАМ искат?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре, ок съм с новите игри.. все пак виж фукнциите, графика.. нормално е да искат толкова много... Аз не се жалвам, че напоследък нещата искат много ресурси, а се жалвам, че новите версии на скайп нямат никаква оптимизация и че това няма право да хаби толкова много при положение, че е програма за чат... сложили са хиляди боклуци, които много малко хора ползват, освен това не са ги ОПТИМИЗИРАЛИ като хората... Не е нормално CS-а да хаби по-малко от програма за чат и видео разговори, как да ти го обясня... ако ще ми кажеш, че Windows, се развива и т.н. е то нали и CS се стартита на същия Windows и пак хаби по-малко то skype... Даже не съм си мислил, че някой ще тръгне срещу това, че последните версии на скайп са много лошо оптимизирани и харчат много повече от нужното количество ресурси на компютъра... :X Това, че ти си с най-новия лаптоп и те боли чепа, че скайп хаби близо 512МБ РАМ, не е така при всички да ти кажа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.