Премини към съдържанието
don_alonsoo

Проблем с Nokia N97 Mini

Препоръчан отговор

Здр. вчера купих една Нокиа Н97 мини (втора ръка) ,когато я гледах преди покупката всичко си работеше без проблем. Като се прибрах вкъщи реших да я форматирам и т.н... направо с комбинацията от бутони на клавиатурата я преинсталирах ,но като завърши всичко ми поиска Lock Code ,който аз незнам и не е 12345.. пробвах ,какво ли не... Това не е проблем ,защото си работи и така ,но след това видях ,че постоянно обхвата се мени - ту пълен ,ту насредата или по-малко... дори като говоря малко заглъхва. Ъпдейтнах софъуера ,но пак си е същото. Днес ходих извън града в планинска местност и изобщо не можеше да проведа сносен разговор ,постоянно прекъсва ,губи обхват и пише error in connection или нещо от тоя сорт ,а с другия гсм си говорех без проблеми. Може ли да кажете ориентировъчно ,какъв е проблема - крайно стъпало , антена ,софтуер... възможно ли е тоя Lock Code да я бърка? Поздрави ; ]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Symbian OS версия 9,4. Тази версия си и сложил? Сигурен ли си,че всичко си инсталирал коректно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Symbian OS версия 9,4. Тази версия си и сложил? Сигурен ли си,че всичко си инсталирал коректно?

мисля ,че всичко е наред.. аз я ъпдейтнах през wi-fi :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако можеш да кажеш как се слага друга версия Нокия ще те вземат на работа.

Това не ти е уиндоус бе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Исках да кажа с коя дистрибуция е. Обърках се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.