Rally22

Камера - проблем

13 мнения в тази тема

Здравейте! Имам лаптоп Acer модел Aspire 5741g. Имам проблем с камерата. Понеже не съм много добре с техниката, се обръщам към вас. Когато се опитам да разговарям по skype не ми излиза, че изобщо имам камера от tools-a. Опитах се да инсталирам драйвери от диска, който върви заедно с лаптопа, но нищо не се получи. Ще съм благодарна на всякакви съвети!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре дошла. А можеш ли да дадеш малко информация за системата ти ? :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре заварила. :ohmy: Ами със windows 7 съм, ако това ме питаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Провери да не би на смият лаптоп да има бутон за включване и изключване на камерата хардуерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма копче. В характеристиките пише / Камера: Acer Video Conference, featuring integrated Acer Crystal Eye HD webcam supporting enhanced Acer PrimaLite™ technology 1 Mpx / Ако ще помогне с нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    http://www.acer.bg/a...content/drivers ето тук можеш да намериш всеки нужен драйвър за твоя лаптоп ;) Редактирано от luigi12 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря, но най-вероятно е повредена..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте аз също имам проблем с камерата. Като вляза в скайп ми я изкарва с главата надолу гледах в настройките и там няма нищо съмнително. Проблема стана след като си преинсталнах уиндоса от ХР на 7.Намира ми автоматично драйвърите но проблема с обърнатия образ не се оправя.

Редактирано от Triboeca*^~ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте аз също имам проблем с камерата.

Като вляза в скайп ми я изкарва с главата надолу гледах в настройките и там няма нищо съмнително.

Проблема стана след като си преинсталнах уиндоса от ХР на 7.Намира ми автоматично драйвърите но проблема с обърнатия образ не се оправя.

Здравей, случайно компютъра ти да е Асус? Ако е трябва да си инсталираш LifeFrame това е софтуер а не драйвър и се оправя понеже и аз имам същия проблем... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря, но най-вероятно е повредена..

Опитахте ли се да смените драйверите от настройките?

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей, случайно компютъра ти да е Асус? Ако е трябва да си инсталираш LifeFrame това е софтуер а не драйвър и се оправя понеже и аз имам същия проблем... :idea:

Да човек Асус е и инсталирах Life Frame обаче проблема не се оправи.Някакви предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Айде бе хора толкова ли няма никой с моя проблем че да не казвате нищо.Ей значи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да човек Асус е и инсталирах Life Frame обаче проблема не се оправи.Някакви предложения.

Съжалявм брато но не съм получил уведомяване че си писал... та за този проблем не знам при мен като инсталирам този ЛайфФрейм и всичко си се оправя... Друго което може да пробваш е да видиш ТОЧНО кой-модел ти е камерата понеже има няколко драйвъра в сайта на асус .... ако не ти се занимава да търсиш може просто да пробваш някой от др драйвъри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nesumrobot
        Здравейте,колеги
        За въпросния лаптоп ASUS X552MD-sd082d от кои лаптопи мога да търся матрица съвместима с неговата.
        Моделът на моята матрица е Inno lux N156BGE revc1 JTC1Q074BQ2094Y.
        Ако може да препоръчате и от къде да я взема на добра цена.
      • от Joke3a
        Здравейте , започвам веднага с проблема ! 
        Дъното ми е на HP - IPEL LA3 
        Дъното е със сокет 775 и ддр3 рам  
        Поддържа core2quad процесори и Core2Duo , та така започва проблема взел съм горе посочения процесор Core2Quad q8300 ! Всичко е ок с обикновения процесор на компютъра ми в момента който е P4 - 2.80 ghz  , но като сложа Q8300 компютъра започва да пищи и не се включва ... 
        Как мога да разреша това ? Имам стабилно охлаждане , а не знам дали може и да е заради рамта ми която е само 2 гб  ! Та ако някой може да помогне и да каже от какво пищулка да пише отдолу  
        Да допълня захранването ми е 500 W на GoldenField
      • от bai_Milen
        Имам проблем с Utorrent . Значи свалям нормално с 1,2 мб но не мога да качвам .Забелязах проблема преди 1 месец но мислех че е от филмите  който тегля но не е така даже и игрите не се качват не знам какво става . Ако може да е нещо от настройките не знам . Или да сменям тореннта с друг ? Пишете какво да правя.
      • от tonnykrasteva
        Здравейте,
        От известно време имам проблем с лаптопа - изключва и не мога да разбера от къде точно идва проблема.
        Когато за първи път го занесох на сервиз, казаха, че е от кабела и по-скоро от кабела, който „показвал“ на лаптопа ми, че зарядното е за този модел. Заекът ми беше наръбал кабела преди три-четири години и просто го залепиха. Проблемът не се изчисти.
        Занесох го втори път. Тогава пък казаха, че имам проблеми с хард диска, трябвало да се смени - клонираха го, смених го, но проблемът си остана.
        И понеже ми писна да плащам всеки път диагностика и да сменям части на произволен избор, реших да се опитам да конкретизирам от къде идва проблемът.
        Това, което установих е, че когато лаптопът работи, независимо дали съм в интернет, гледам филм или изобщо не го закачам - харчи повече енергия, от колкото може да зареди батерията. Включен е към захранването, дава, че се зарежда, но батерията пада. Трябва да го затворя и да го изчакам да се зареди, за да го ползвам отново.
        Другото, което е, ако искам да работи без батерия, трябва да я изчакам да се зареди поне на 90%, за да я махна, докато лаптопът е все още включен в захранването. И дори тогава, на моменти изключва.
        Сблъсквали ли сте се с подобен проблем или знаете ли от къде може да идва проблемът? От зарядното, батерията? На няколко пъти в сервиза им обясних проблема, а те смениха какво ли не и пак е оправиха нещата. А уж са оторизиран сервиз на HP.
        Ще се радвам да чуя мненията ви по въпроса.
        П.П. Извинявам се, ако темата е в грешния раздел.
      • от minavazatoka
        Първо добър ден .
        Сега въпросът  .
        Купих си преди 6/7 месеца този модел лаптоп (acer aspire e5-572g-723M) , понеже преди години съм си купувал от същата марка компютър и бях много доволен . след около месец , два ползване започна да се чува рядко (под рядко имам предвид в седмицата 3-4 пъти максимум) един звук , все едно главата на харда се докосва до диска . Казах си когато стане време да се чисти (понеже е в гаранция и не трябва да го отварям ... по обясними причини) и го чистят в сервиза на acer ще им кажа за този проблем .
        Хубаво , но след още месец , два тъчпада ми без да съм го докосвал курсора започва да играе , спирам го с клавишната комбинация и като си ползвам мишката , всичко шест . Понякога даже да го ползвам играе или спира или насича . 
        Наскоро забелязах , и ме е срам да си призная , но още играя игри , забелязах че започва да ми смъква от резолюцията на игрите , или качеството . Като се има предвид че гпу-то ми не е слабо и видеокартата е 2 гб , а аз играя игри с изисквания за 1 или по-малко не мисля че трябва да има проблем . При ревюто на лаптопа се пише че могат да се играят и съвременни игри с нормални графики .
        А хората ми казваха че тошиба не били качествени ....
        Въпросът ми е какво да правя сега ? 
        ПС: Разбрах че проблемът с тъчпада може би ми се крие в лошо заземяване , но все пак остават другите два въпроса . И какво да правя щом още е в гаранция , ще се направят ли на интересни ако им го занеса в сервиза и им кажа какво му е ?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение