Rally22

Камера - проблем

13 мнения в тази тема

Здравейте! Имам лаптоп Acer модел Aspire 5741g. Имам проблем с камерата. Понеже не съм много добре с техниката, се обръщам към вас. Когато се опитам да разговарям по skype не ми излиза, че изобщо имам камера от tools-a. Опитах се да инсталирам драйвери от диска, който върви заедно с лаптопа, но нищо не се получи. Ще съм благодарна на всякакви съвети!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре дошла. А можеш ли да дадеш малко информация за системата ти ? :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре заварила. :ohmy: Ами със windows 7 съм, ако това ме питаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Провери да не би на смият лаптоп да има бутон за включване и изключване на камерата хардуерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма копче. В характеристиките пише / Камера: Acer Video Conference, featuring integrated Acer Crystal Eye HD webcam supporting enhanced Acer PrimaLite™ technology 1 Mpx / Ако ще помогне с нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    http://www.acer.bg/a...content/drivers ето тук можеш да намериш всеки нужен драйвър за твоя лаптоп ;) Редактирано от luigi12 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря, но най-вероятно е повредена..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте аз също имам проблем с камерата. Като вляза в скайп ми я изкарва с главата надолу гледах в настройките и там няма нищо съмнително. Проблема стана след като си преинсталнах уиндоса от ХР на 7.Намира ми автоматично драйвърите но проблема с обърнатия образ не се оправя.

Редактирано от Triboeca*^~ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте аз също имам проблем с камерата.

Като вляза в скайп ми я изкарва с главата надолу гледах в настройките и там няма нищо съмнително.

Проблема стана след като си преинсталнах уиндоса от ХР на 7.Намира ми автоматично драйвърите но проблема с обърнатия образ не се оправя.

Здравей, случайно компютъра ти да е Асус? Ако е трябва да си инсталираш LifeFrame това е софтуер а не драйвър и се оправя понеже и аз имам същия проблем... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря, но най-вероятно е повредена..

Опитахте ли се да смените драйверите от настройките?

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей, случайно компютъра ти да е Асус? Ако е трябва да си инсталираш LifeFrame това е софтуер а не драйвър и се оправя понеже и аз имам същия проблем... :idea:

Да човек Асус е и инсталирах Life Frame обаче проблема не се оправи.Някакви предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Айде бе хора толкова ли няма никой с моя проблем че да не казвате нищо.Ей значи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да човек Асус е и инсталирах Life Frame обаче проблема не се оправи.Някакви предложения.

Съжалявм брато но не съм получил уведомяване че си писал... та за този проблем не знам при мен като инсталирам този ЛайфФрейм и всичко си се оправя... Друго което може да пробваш е да видиш ТОЧНО кой-модел ти е камерата понеже има няколко драйвъра в сайта на асус .... ако не ти се занимава да търсиш може просто да пробваш някой от др драйвъри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Подобни теми

• от Venom2004
        Здравейте!!! Имам проблем с температурите на процесора на лаптопа. Той е:   Dell Latitude E6420     Процесора е: Intel Core I5 2540 2,6ghz
        Когато си седи просто е около 52-55 градуса. Започнах да играя Test Drive Unlimited 1 играх около 40мин. и температурите бяха около 93-96 градуса което е много само за една игра. Та въпроса ми е може ли да се оправи това или поне да ми кажете от какво е това.   Температурите ги проверих с Core Temp.  
        Благодаря предварително!!!
      • от Георги Констанинов
        Здравейте на всички. Нагърбих се с не лесната задача да създам съвсем прост "онлайн магазин". Гледах за платформи на онлайн магазини, но целта ми не е да се работи с дебитни или кредитни карти. Това, което си представям е: Имаме един продукт (да речем теникса) избираме размер и цвят и при натискане на бутон "Поръчай" да се показва една форма в, която при  попълване на данни (име,адрес,телефон) да се изпратят на един емайл. След което служител звъни на човека изпратил емайла с неговата информация, за да се потвърди поръчката и да се изпрати продукта. Моля за някаква посока относно какво да правя, чета или и аз не знам, защото не съм наясно. Писъл съм на html, css, js и php и то не много. Поздрави на всички

• от xXx*Triple*xXx
        Добър ден ето и проблема ми накратко : днес когато пуснах компа да стартира както обикновенно тръгна да си зарежда там стигна до екрана дето зарежда windows и след това черен екран изчаках няколко минути но нищо не стана изключих го директно от копчето пуснах го отново и ми излезе оня прозорец с надписи Start Windows in Safe Mode Start Windows in Save Mode With Network Start Normally ... цъкнах на Start Normally и всичко си зареди без проблем Проверих дисковете дали имат нужда от дефрагментиране случайно,защото отдавна не бях правил това но на всички 3 диска резултата беше :Този диск няма нужда от дефрагментиране след това цъкнах на почистване на диск премахнах всички точки на възстановяване после реснах компа и отново си зареди нормално Въпроса ми е ? Коя може да е причината за този черен екран след зареждането на Windows ? Windows-a e XP Някой ако знае нещо по въпроса да драсне коментарче
      • от GoshuWE
        Вечерта ходих да купя дискове. Купих 3 DvD диска и се прибрах с мисълта, че ще запиша Windows и после ще го инсталирам спокойно. 
        Записах Windows 7 на един от дисковете с програмата Ashampoo Burning Studio 16. 
        Започнах с инсталацията и накрая ми излезе това - http://prikachi.com/images.php?images/309/8836309V.png
        Лаптопа ми е Lenovo G50-30 .. Винаги съм имал някакви проблеми с инсталация на Windows, но съм се справял. Този път не ми идва идеята,
        как да оправя проблема. Освен да форматирам целия хард, но няма как, защото имам много важни неща в всички дялове, а те са 3/4 някъде.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение