Rally22

Камера - проблем

13 мнения в тази тема

Здравейте! Имам лаптоп Acer модел Aspire 5741g. Имам проблем с камерата. Понеже не съм много добре с техниката, се обръщам към вас. Когато се опитам да разговарям по skype не ми излиза, че изобщо имам камера от tools-a. Опитах се да инсталирам драйвери от диска, който върви заедно с лаптопа, но нищо не се получи. Ще съм благодарна на всякакви съвети!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дошла. А можеш ли да дадеш малко информация за системата ти ? :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре заварила. :ohmy: Ами със windows 7 съм, ако това ме питаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери да не би на смият лаптоп да има бутон за включване и изключване на камерата хардуерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма копче. В характеристиките пише / Камера: Acer Video Conference, featuring integrated Acer Crystal Eye HD webcam supporting enhanced Acer PrimaLite™ technology 1 Mpx / Ако ще помогне с нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

http://www.acer.bg/a...content/drivers ето тук можеш да намериш всеки нужен драйвър за твоя лаптоп ;) Редактирано от luigi12 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но най-вероятно е повредена..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравейте аз също имам проблем с камерата. Като вляза в скайп ми я изкарва с главата надолу гледах в настройките и там няма нищо съмнително. Проблема стана след като си преинсталнах уиндоса от ХР на 7.Намира ми автоматично драйвърите но проблема с обърнатия образ не се оправя.

Редактирано от Triboeca*^~ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз също имам проблем с камерата.

Като вляза в скайп ми я изкарва с главата надолу гледах в настройките и там няма нищо съмнително.

Проблема стана след като си преинсталнах уиндоса от ХР на 7.Намира ми автоматично драйвърите но проблема с обърнатия образ не се оправя.

Здравей, случайно компютъра ти да е Асус? Ако е трябва да си инсталираш LifeFrame това е софтуер а не драйвър и се оправя понеже и аз имам същия проблем... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но най-вероятно е повредена..

Опитахте ли се да смените драйверите от настройките?

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, случайно компютъра ти да е Асус? Ако е трябва да си инсталираш LifeFrame това е софтуер а не драйвър и се оправя понеже и аз имам същия проблем... :idea:

Да човек Асус е и инсталирах Life Frame обаче проблема не се оправи.Някакви предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде бе хора толкова ли няма никой с моя проблем че да не казвате нищо.Ей значи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да човек Асус е и инсталирах Life Frame обаче проблема не се оправи.Някакви предложения.

Съжалявм брато но не съм получил уведомяване че си писал... та за този проблем не знам при мен като инсталирам този ЛайфФрейм и всичко си се оправя... Друго което може да пробваш е да видиш ТОЧНО кой-модел ти е камерата понеже има няколко драйвъра в сайта на асус .... ако не ти се занимава да търсиш може просто да пробваш някой от др драйвъри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• Проблем с дъното
      от Дани С.
      Здравейте.Преди месец си купих дъно с процесор - AMD FX6300 и Asrock 970 Pro3,но нещо стана с дъното... Като включа компютъра,вентилаторитевъртят,включително и тези на видео картата,но нямам сигнал... Само черен екран и нищо друго.Пробвах частите на друго дъно и компютърът си върви без проблем,дори в момента го ползвам... Та въпросът ми е: "Имате ли някаква представа от какво може да е това и дали ще ми признаят гаранцията,понеже счупих закопчалките на слотовете за видео карта...?" Когато си махнах видео картите,без да искам счупих тия неща... Изхвърлих и кутията... А ако не я признаят,има ли как да се оправи ?
    • Избор на лаптоп до 1100-1200 лв
      от mockingjay
      Здравейте! Не разбирам кой знае колко от компютри и затова ви моля за съвет. Трябва ми лаптоп, който да използвам главно за сърфиране (гледане на клипове, Фейсбук, безпроблемно отваряне на поне 5-6-7 таба), слушане на музика и за зареждане на ОС през VirtualBox (4GB RAM достатъчни ли са за тази цел?)
      Изискванията ми са:
      - 4 GB+ RAM
      - Удобна БДС клавиатура
      - Стандартен размер екран (15/15.6 инча), матов, да не натоварва много очите
      - (Високо)качествена машинка, която да изкара дълги години (най-малко 5! )
      - Лесна поддръжка (лесно отваряне и почистване)
      - Уеб камера
      - Добро качество на звука
      - Добре е да има 3 USB порта, а не 2, но не е задължително

Няма нужда:
      - От инсталирана ОС
      - Да е лек и тънък (най-много да го пренасям от стая на стая; теглото е без значение)
      Според вас има ли качествени лаптопи до 700-800 лв и ако не, от колко пари започват те? Искам да си взема нещо наистина добро и да не съжалявам за покупката си.
      Вие какво бихте си взели - нов до 700-800 лв или втора ръка, но по-евтин (чувала съм, че имало много качествени/издръжливи употребявани лаптопи; обаче при този вариант няма ли опасност да си взема нещо, което може да се развали след няколко месеца например)?
      Какви характеристики да гледам? Какъв лаптоп бихте ми препоръчали? Благодаря предварително!
      EDIT: Кои магазини препоръчвате и кои не? Може също да напишете за какво друго (ако става и за друго) е подходящ лаптопа, който ще предложите, както и да споделите мнението си за процесорите, завършващи на U (Трябва ли да се избягват?)
    • Проблем с AUX кабел
      от Soviet Soldier
      Здравейте! От време на време се обажда един стар и много досаден проблем ,той е свързан със смущения ,пращене и дори напълно изгубване на звука. Става дума за AUX кабел от компютъра към системата за домашно кино. От едната страна е със стандартен 3.5мм жак ,от другата са два чинча. Отварял съм ги ,презапоявал съм ги ,но проблемът не отшумя напълно. Възможно ли е да е проблем в самата система за домашно кино ,или евтиния китайски кабел е причината ,и изобщо има ли смисъл да го подменям?

Все си мисля ,че нов кабел с позлатени конектори ще реши този проблем. Какво е вашето мнение? 

• Проблем с резолюция 1440х900
      от ПерсиLFC
      Имам следния проблем, сложих си новата видео карта ZOTAC GTX 750 TI, оправих драйверите.. лично от сайта теглих най-новите на Nvidia.. Обаче сега ми липса точната резолюция на екрана, а именно 1440х900.. всички други ги има само моята я няма.. моля за помощ, благодаря.. 
    • Проблем с звука в мозила и хром
      от lokopos
      Здравейте, проблема е там , че нямам никакъв звук  в ютуб или вбокс когато съм в  мозила и хром , а имам такъв когато съм в интернет екслорер. Какъв може да е проблема ? (използвам 5.1 тонколони )
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение