Rally22

Камера - проблем

13 мнения в тази тема

Здравейте! Имам лаптоп Acer модел Aspire 5741g. Имам проблем с камерата. Понеже не съм много добре с техниката, се обръщам към вас. Когато се опитам да разговарям по skype не ми излиза, че изобщо имам камера от tools-a. Опитах се да инсталирам драйвери от диска, който върви заедно с лаптопа, но нищо не се получи. Ще съм благодарна на всякакви съвети!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре дошла. А можеш ли да дадеш малко информация за системата ти ? :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре заварила. :ohmy: Ами със windows 7 съм, ако това ме питаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Провери да не би на смият лаптоп да има бутон за включване и изключване на камерата хардуерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма копче. В характеристиките пише / Камера: Acer Video Conference, featuring integrated Acer Crystal Eye HD webcam supporting enhanced Acer PrimaLite™ technology 1 Mpx / Ако ще помогне с нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    http://www.acer.bg/a...content/drivers ето тук можеш да намериш всеки нужен драйвър за твоя лаптоп ;) Редактирано от luigi12 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря, но най-вероятно е повредена..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте аз също имам проблем с камерата. Като вляза в скайп ми я изкарва с главата надолу гледах в настройките и там няма нищо съмнително. Проблема стана след като си преинсталнах уиндоса от ХР на 7.Намира ми автоматично драйвърите но проблема с обърнатия образ не се оправя.

Редактирано от Triboeca*^~ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте аз също имам проблем с камерата.

Като вляза в скайп ми я изкарва с главата надолу гледах в настройките и там няма нищо съмнително.

Проблема стана след като си преинсталнах уиндоса от ХР на 7.Намира ми автоматично драйвърите но проблема с обърнатия образ не се оправя.

Здравей, случайно компютъра ти да е Асус? Ако е трябва да си инсталираш LifeFrame това е софтуер а не драйвър и се оправя понеже и аз имам същия проблем... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря, но най-вероятно е повредена..

Опитахте ли се да смените драйверите от настройките?

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей, случайно компютъра ти да е Асус? Ако е трябва да си инсталираш LifeFrame това е софтуер а не драйвър и се оправя понеже и аз имам същия проблем... :idea:

Да човек Асус е и инсталирах Life Frame обаче проблема не се оправи.Някакви предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Айде бе хора толкова ли няма никой с моя проблем че да не казвате нищо.Ей значи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да човек Асус е и инсталирах Life Frame обаче проблема не се оправи.Някакви предложения.

Съжалявм брато но не съм получил уведомяване че си писал... та за този проблем не знам при мен като инсталирам този ЛайфФрейм и всичко си се оправя... Друго което може да пробваш е да видиш ТОЧНО кой-модел ти е камерата понеже има няколко драйвъра в сайта на асус .... ако не ти се занимава да търсиш може просто да пробваш някой от др драйвъри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Иван Илиев
        Здравейте имам следния скенер HP 3970,който при сканиране дава хоризонтална линия на долния край на листа която е синкава,зелена и накрая черна. Линията е винаги една и съща с малки варияции на едно и също място в долния край на листа. Не съм инженер, разглобих скенера и го сглобих   и не виждам блокажи на главата,ремъка не е хлабав ,минава по.цялата дължина на главата, лампата едва ли е проблем след като останалата част от скана е винаги нормален,не може да е проблем и сензора, и огледалата ,механизма се движи нормално ,любопитен съм да разбера все пак какво причинява такъв проблел. Просто съм любопитен да разбера какво му е  и дали може да се оправи.

• от peekmemf
        Здравейте, преди около 3 месеца си купих лаптоп Asus K555L. Всичко си беше перфектно, но преди месец някъде започна да ми излиза съобщението от снимката и не знам какво да направя, за да го махна. Въпросният драйвер спира да работи през 10-тина минути, даже и когато съм YT и гледам някой клип и видеото замръзва за около 5-6 секунди... Та въпросът ми е как да го оправя? Ако някой може да ми помогне ще бъда адски благодарен, защото е супер дразнещо. Благодаря предварително!

• от SAKATAR
        Здравейте, имах проблем с файла kernel32.dll. С Windows XP Professional Service Pack 3 съм, но нямам диск с ОС. Потърсих информация в интернет как да го поправя и попаднах на този клип:

Имам три прости въпроса:
        1. Ако изпълня стъпките в клипа има ли вероятност да изгубя някои файлове?
        2. Чрез този метод оправят ли се и други файлове на ОС, освен kernel32.dll?
        3. Този метод същият ли е като възстановяването и поправянето на файлове от операционната система, от диск, чрез командата sfc /scannow?

Благодаря предварително за отговорите! Поздрави!
      • от Stoicho.k7
        Здравейте,
        до вчера нямах проблеми, но днес като включих Google Chrome и се опитах да вляза в профила ми в един посещаван от мен сайт, забелязах, че нямам достъп до него, в последствие разбрах, че профила е откраднат от друг човек.. По принцип съм предпазлив и за пръв път ми се случва този проблем.
        След това, забелязах че самия Google Chrome ми се струва някак променен и на мястото за линковете имам удивителна, става въпрос за това -
        .
        ___

Доста различно ми се струва и при писането на линкове и подсетката им под полето и т.н.
        За щастие, както казах съм предпазлив и са успяли само този въпросен профил да откраднат, иначе видях, че са се опитали да "хакнат" и други мои профили, но не са успяли..

Ако съм пуснал темата в грешния раздел, се извинявам и моля да бъдете преместена в правилния.

Предварително благодаря за помощта.
      • от ParishevSystems
        Здравейте. Искам да ви питам знаете ли какво представлява черното тиксо което е сложено на охладитела на лаптопа? Някой ми беше казал, че е спойка за по-добър въздухопоток. Искам да знам как се нарича и откъде мога да взема ново тъй като установих, че е за смяна.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение