Rally22

Камера - проблем

13 мнения в тази тема

Здравейте! Имам лаптоп Acer модел Aspire 5741g. Имам проблем с камерата. Понеже не съм много добре с техниката, се обръщам към вас. Когато се опитам да разговарям по skype не ми излиза, че изобщо имам камера от tools-a. Опитах се да инсталирам драйвери от диска, който върви заедно с лаптопа, но нищо не се получи. Ще съм благодарна на всякакви съвети!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре дошла. А можеш ли да дадеш малко информация за системата ти ? :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре заварила. :ohmy: Ами със windows 7 съм, ако това ме питаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери да не би на смият лаптоп да има бутон за включване и изключване на камерата хардуерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма копче. В характеристиките пише / Камера: Acer Video Conference, featuring integrated Acer Crystal Eye HD webcam supporting enhanced Acer PrimaLite™ technology 1 Mpx / Ако ще помогне с нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.acer.bg/a...content/drivers ето тук можеш да намериш всеки нужен драйвър за твоя лаптоп ;) Редактирано от luigi12 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но най-вероятно е повредена..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз също имам проблем с камерата. Като вляза в скайп ми я изкарва с главата надолу гледах в настройките и там няма нищо съмнително. Проблема стана след като си преинсталнах уиндоса от ХР на 7.Намира ми автоматично драйвърите но проблема с обърнатия образ не се оправя.

Редактирано от Triboeca*^~ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз също имам проблем с камерата.

Като вляза в скайп ми я изкарва с главата надолу гледах в настройките и там няма нищо съмнително.

Проблема стана след като си преинсталнах уиндоса от ХР на 7.Намира ми автоматично драйвърите но проблема с обърнатия образ не се оправя.

Здравей, случайно компютъра ти да е Асус? Ако е трябва да си инсталираш LifeFrame това е софтуер а не драйвър и се оправя понеже и аз имам същия проблем... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но най-вероятно е повредена..

Опитахте ли се да смените драйверите от настройките?

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, случайно компютъра ти да е Асус? Ако е трябва да си инсталираш LifeFrame това е софтуер а не драйвър и се оправя понеже и аз имам същия проблем... :idea:

Да човек Асус е и инсталирах Life Frame обаче проблема не се оправи.Някакви предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде бе хора толкова ли няма никой с моя проблем че да не казвате нищо.Ей значи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да човек Асус е и инсталирах Life Frame обаче проблема не се оправи.Някакви предложения.

Съжалявм брато но не съм получил уведомяване че си писал... та за този проблем не знам при мен като инсталирам този ЛайфФрейм и всичко си се оправя... Друго което може да пробваш е да видиш ТОЧНО кой-модел ти е камерата понеже има няколко драйвъра в сайта на асус .... ако не ти се занимава да търсиш може просто да пробваш някой от др драйвъри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• Autocad 2014-проблем със слоеве
      от andibgpz
      Колеги здравейте,
      Трябва ми спешна помощ със Аутокад 2014,64 битовата версия .Нещо ми се прецака по програмата,опцията Selection Cycling спря да работи ,не показва слоеве и във properties на линийте пак няма нита linetype,нито scale, всичко е все едно съм във нулев слой със default настройките.Идея от какво може да се получи така????

• acer aspire e 13 след Fnc+F7 или хибернация тъчпада спира
      от Ангел Богатинов
      Проблема е следния лаптоп acer aspire e 13 es1-311-c6bx с 64 битова ОС Windows 8.1 има проблем с тъчпада - след хибернация/заспиване или при използване на функшън клавиша за спиране на тъчпада, то тъчпада остава неактивен независимо какво се прави. Опитах с драйвери и доста други идеи предложения, които прочетох из форумите. За момента нищо не помага да се справя с проблема, дори преинсталация.
      Опитах и да изкл. функционалните клавишии с комбинации като Fnc+NumLock или Scr Lk , но нищо не се получих.
      Опитах и със съвети от сайта на Асеr http://acer--uk.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/6034/~/enable-or-disable-the-touchpad-of-an-aspire-one
      Отново нищо :/
    • Прекъсване на интернет/загуба на пакети
      от Yulian Atanasov
      Здравейте, имам следния проблем:
      Преди няколко дена по време на дъжд от гръмотевицата ми се изключи компютъра. След като го пуснах интернета ми започна да прекъсва през интервали от 5-10, понякога 20-30 минути. Самото прекъсване е за 15-20 секунди и после пак се управя. Реснах си рутера, пак продължава. Интернета спира на всички устройства, не само на компютъра. Следователно според мен е или от доставчика някоя авария или от рутера. Обаче поради тия неработни дни не мога да отида до офиса. Можете ли вие да ми помогнете някакси? Модела на рутера е TP-LINK TL-WR841N. A и забелязах когато ми изчезне интернета в tplinkwifi.net(сайта на рутера) ми показва Wan port unplugged. Идеи?
    • Инсталиране на Linux Gentoo на лаптоп
      от G. Folten
      Здравейте , искам да си сложа по сигурна система от стандартния Линуск  на лаптопа препоръчаха ми  Linux Gentoo  но доколкото гледах клипове в "Тубата " изглежда доста по сложно от инсталиране на обикновен линуск . За това искам да попитам някои тези от вас които са го инсталирали и ползват какви впечатления имат от него и дали са доволни ? Наистина ли е по сигурен от стандартния Линукс и може ли инсталацията да се направи през флашка . 

• Драйвери за Тошиба лаптоп,
      от Айхан Решат
      Здравейте момчета!
      Днес закупих лаптоп Toshiba SATELLITE PRO L50-C-1C8 без операционна система,инсталирах Уиндоус 7,32 битов.
      Проблема е,че не ми дадоха диск с драйвери,а без тях не мога да се свържа в интернет за да изтегля съответните драйвери.Проблема е,че не намирам дори в сайта на Тошиба..а лаптопа трябва да го изпратя утре сутрин работещ като подарък...Ако някой ми ги намери или ми каже как да се оправя...не знам,каси с бира ще е малко.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение