Rally22

Камера - проблем

13 мнения в тази тема

Здравейте! Имам лаптоп Acer модел Aspire 5741g. Имам проблем с камерата. Понеже не съм много добре с техниката, се обръщам към вас. Когато се опитам да разговарям по skype не ми излиза, че изобщо имам камера от tools-a. Опитах се да инсталирам драйвери от диска, който върви заедно с лаптопа, но нищо не се получи. Ще съм благодарна на всякакви съвети!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре дошла. А можеш ли да дадеш малко информация за системата ти ? :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре заварила. :ohmy: Ами със windows 7 съм, ако това ме питаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Провери да не би на смият лаптоп да има бутон за включване и изключване на камерата хардуерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма копче. В характеристиките пише / Камера: Acer Video Conference, featuring integrated Acer Crystal Eye HD webcam supporting enhanced Acer PrimaLite™ technology 1 Mpx / Ако ще помогне с нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    http://www.acer.bg/a...content/drivers ето тук можеш да намериш всеки нужен драйвър за твоя лаптоп ;) Редактирано от luigi12 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря, но най-вероятно е повредена..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте аз също имам проблем с камерата. Като вляза в скайп ми я изкарва с главата надолу гледах в настройките и там няма нищо съмнително. Проблема стана след като си преинсталнах уиндоса от ХР на 7.Намира ми автоматично драйвърите но проблема с обърнатия образ не се оправя.

Редактирано от Triboeca*^~ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте аз също имам проблем с камерата.

Като вляза в скайп ми я изкарва с главата надолу гледах в настройките и там няма нищо съмнително.

Проблема стана след като си преинсталнах уиндоса от ХР на 7.Намира ми автоматично драйвърите но проблема с обърнатия образ не се оправя.

Здравей, случайно компютъра ти да е Асус? Ако е трябва да си инсталираш LifeFrame това е софтуер а не драйвър и се оправя понеже и аз имам същия проблем... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря, но най-вероятно е повредена..

Опитахте ли се да смените драйверите от настройките?

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей, случайно компютъра ти да е Асус? Ако е трябва да си инсталираш LifeFrame това е софтуер а не драйвър и се оправя понеже и аз имам същия проблем... :idea:

Да човек Асус е и инсталирах Life Frame обаче проблема не се оправи.Някакви предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Айде бе хора толкова ли няма никой с моя проблем че да не казвате нищо.Ей значи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да човек Асус е и инсталирах Life Frame обаче проблема не се оправи.Някакви предложения.

Съжалявм брато но не съм получил уведомяване че си писал... та за този проблем не знам при мен като инсталирам този ЛайфФрейм и всичко си се оправя... Друго което може да пробваш е да видиш ТОЧНО кой-модел ти е камерата понеже има няколко драйвъра в сайта на асус .... ако не ти се занимава да търсиш може просто да пробваш някой от др драйвъри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от asdfj
        Привет.
        Този "Wimax - wifi рутер" и флашката до него на МаксТелеком на снимката как действат.Когато включа рутера показва,че е свързан обаче няма интернет.Какво трябва да направя за да получа интернет на телефона или на лаптопа?
        Благодаря Ви предварително.

• от Nasko Atanas
        Здравейте,
        Търся си лаптоп до 1000 лв основно за фото обработка с FULL HD IPS дисплей. Мислех си да взимам лаптоп с LCD, но май няма смисъл от такъв при положение, че ще го ползвам за фото обработка.
        По възможност с поне i3 процесор и 15 инча дисплей.
      • от Isperih
        Здравейте. Търся си нов лаптоп и се спрях на този Dell:
        http://www.pcstore.bg/bg/laptop-dell-vostro-3568.html
        Ще се радвам да прочета мнения и отзиви. Или предложения за нещо по-добро за тези пари? Ще се уча да работя с Photoshop и да програмирам, ще ползвам и Office. Рядко играя игри и то някоя стара като NFS Most Wanted например. Вярно ли е, че Dell сглобяват най-надеждните лаптопи?
      • от TheTOPLANER
        Въпросът ми е следният ... на 13 съм,до сега не съм усещал такова нещо, но пенисът ми намирисва..Някъде четох, че в тази възраст е нормално да намирисва пенисът, защото сме в пубертета и се развиваме .. Къпя се дори по 2 пъти на ден, за да го мия. ... Мия и със сапун, но не прекалявам - понякога само с топла вода ... Искам да разбера дали имам гъбички, има ли начин без да ходя при лекар? Спазвам прекалено добра лична хигиена!!! Четох също, че след пикаене може да намирисва от урината затова след като пикая го подмивам на мивката или когато нямам възможност - просто подсушавам .. Помощ... Също така имам някакви бели пъпчици под главичката по ствола, мисля, че се казваше??? Затова не се притеснявам, защото четох,че при 20% от мъжете ги има ... 
      • от nekakav
        Здравейте,
        Вчера си направих акаунт в Pinterest. Преди съм го използвал (логнат чрез фейсбук акаунта ми) и не съм имал проблеми. Сега не ми излизат никакви изображения.
        Чистих кеша, рестартирах браузър/комп ... нищо не става. С Windows 7 съм. Проблемът го прави и през Google Chrome и през IE. 
        Някакви идеи?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение