Smite*

Смяна на парола във феисбук

21 мнения в тази тема

Здравейте,някой знае ли как се сменя паролата във феисбук не намерих как става,причината е че някакво лапе е разбило паролата и сега пише глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменя се от бутона "Забравена парола" и на e-mail-а ти се праща нова или линк за възстановяването ѝ.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменя се от бутона "Забравена парола" и на e-mail-а ти се праща нова или линк за възстановяването ѝ.

А сега ако ти напише че хлапето е сменило и емайла му, какво правим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега ако ти напише че хлапето е сменило и емайла му, какво правим?

Не влизаме във Фейсбук - основно правило. Толкова ли няма телефони или лични контакти...
2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тогава е доста прецакан... Шанса за възстановяване граничи с нула. Имаше някъде една обширна тема какво се прави в този случай и ще я потърся, сега се сетих за нея.

.:edit:.

Хакнати пароли - решения Предлагам автора да изчете тази тема.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тогава е доста прецакан... Шанса за възстановяване граничи с нула. Имаше някъде една обширна тема какво се прави в този случай и ще я потърся, сега се сетих за нея.

Колегата от горния пост е отговорил отлично на въпроса. Той фейсбука именно за това е направен. Да се учат децата да разбиват пароли и други неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основен виновник за кражбата на пароли донякъде е и самия потребител. Още повече че всички знаем колко деца взеха да пълнят мрежата. От тези деца едва 10% да разбират необходимостта от по-сложна парола! Останалите пароли от рода 123 321 и т.н. Които използват във всеки един сайт, който посещават! И да кажат по случайност паролата на някого и ето хакнат акаунт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със феисбука се управих но разбрах че и скайпа е хакнат, сега не мога да се свържа защото и на скайпа ми е сменена паролата,а не мога да използвам друг скайп защото ще ми се изгубят абонатите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със феисбука се управих но разбрах че и скайпа е хакнат, сега не мога да се свържа защото и на скайпа ми е сменена паролата,а не мога да използвам друг скайп защото ще ми се изгубят абонатите

Действай, както при първият случай и кажи какво още не са ти хакнали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става както при първият случай,когато сменям паролата не ми показва скайпа със който работя,а старите ми скайпове, а ще ми се загубят абонатите ако вляза във старият си скайп http://prikachi.com/images/72/4260072F.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става както при първият случай,когато сменям паролата не ми показва скайпа със който работя,а старите ми скайпове, а ще ми се загубят абонатите ако вляза във старият си скайп http://prikachi.com/...72/4260072F.jpg

Защо си мислиш, че ще се загубят? Те се намират на сървъра а не при теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих нова парола на старият скайп,и само старите абонати които си бяха там останаха,а те са 10/15,а този който ползвах имах около 300 абоната трудна ситуация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си мислиш, че ще се загубят? Те се намират на сървъра а не при теб.

Май иска да каже хронологиите :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих нова парола на старият скайп,и само старите абонати които си бяха там останаха,а те са 10/15,а този който ползвах имах около 300 абоната трудна ситуация

Имаш примерно 3 регистрации. Без проблем можеш да си отвориш всяка от тях със нейната парола и ник, без да губиш нито хронологията , нито хората , които ти се намират в листата на дадения акаунт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виш сега, скайпа който използвах ivan_******** няма да го пиша целият тоест който го хакнаха и сега не мога да се впиша имах над 300 абоната,имам още 1 този който е на снимката там имам около 15 абоната,не мога аз да си играя да търся всички абонати на ново,като дори повечето не ги знам как се пишат,въпроса ми е защо не ми показва хакнатият ми скайп ivan_pankara,а само старите който не използвам,и когато се впиша във старият скайп пак имам 15 абоната,а трябва да са над 300

Май иска да каже хронологиите :).

Не абонатите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виш сега, скайпа който използвах ivan_******** няма да го пиша целият тоест който го хакнаха и сега не мога да се впиша имах над 300 абоната,имам още 1 този който е на снимката там имам около 15 абоната,не мога аз да си играя да търся всички абонати на ново,като дори повечето не ги знам как се пишат,въпроса ми е защо не ми показва хакнатият ми скайп ivan_pankara,а само старите който не използвам,и когато се впиша във старият скайп пак имам 15 абоната,а трябва да са над 300

Не абонатите.

Eми няма как да се изтрият абонатите, то не зависи от теб!

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато вляза във старият ми скайп и като порътся ivan_pankara го намира но показва следното 'blocked'

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато вляза във старият ми скайп и като порътся ivan_pankara го намира но показва следното 'blocked'

Ами свързахте ли се с поддръжката на скайп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,как става това и какво по точно да направя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,как става това и какво по точно да направя

отивате на сайта им, търсите Support и пишете обяснение за проблема си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво да правя точно,там има всякакви глупости но не видях за моят проблем а го написах http://prikachi.com/images/639/4269639x.jpg това ми излезе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход