Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. Искам да благодаря първо за съществуването на този форум, който е изключително полезен. Ще ви помоля да ми помогнете в избора на лаптоп :) Бюджета ми е около 750 - 800 лв. Ще го използвам предимно за работа в интернет и програми (игри почти не играя, но ми се иска все пак понякога да мога да пробвам някоя друга). Имам много добри впечатления от Тошиба. За сега съм се спрял на ето този Ще съм ви много благодарен ако споделите вашите мнения и ми помогнете да направя добър избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако 18 лв. не са проблем вземи този. http://laptop.bg/laptops-fujitsu-Lifebook_AH531-fujitsu_lifebook_ah531_black_AH531MRKM5EE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всичко дето е с 2 или повече години гаранция с изключение на следните боклуци: dell (тия съвсем скоро ги сложих в класацията, но все пак гаранционната и проддръжка получава 7 по шестобалната система и гаранцията се налага да се ползва - за това и ги вкарах при боклуците) hp (тия боклуци никой не може да ги бие, даже msi са много по качествени) toshiba packard bell msi може и още да има, но не се сещам

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.