Премини към съдържанието
Muqtada

Link: ICQ Beta (ICQ банерите остават в миналото)

Препоръчан отговор

След като закупиха ICQ, братушките цялостно ревизираха израелския продукт и прецениха, че е по-уместно да премахнат банерите, както и да възстановят някои от полезните функции на древното ICQ от времената на Mirabilis (например floating contacts).

Сега вече спокойно можете да си стартирате няколкото си icq account-a в един единствен contactlist. В тази версия има и доста други приятни изненади.

Download: http://storage.icq.c...al/icqsetup.exe

(Надявам се, че някой ще редактира post-а ми, за да изглежда в съответствие с изискванията на раздела.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чети малко преди да пишеш ! ICQ от много години не е собственост на израелците ! AOL са собственици от много отдавна на ICQ и точно затова е бъкано с реклами !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чети малко преди да пишеш ! ICQ от много години не е собственост на израелците ! AOL са собственици от много отдавна на ICQ и точно затова е бъкано с реклами !

Г-н Илиев, моите уважения към Вашата "начетеност", но очевидно не сте се информирали относно това, че ICQ в момента е собственост на руска компания.

http://corp.mail.ru/en/communications/icq

Един от офисите на компанията се намира в Израел и продуктът се разработва от руснаци и граждани на Израел.

Допускате ли, че бих Ви предложил link към тестерски продукт на сайта на ICQ, ако не бях наясно с ноторно известни факти относно ICQ ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продукта отдавна не е израелски ! И вече кой ли му пука за този продукт след като има без брой много аналози които нямат и 1 рекламен банер !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продукта отдавна не е израелски ! И вече кой ли му пука за този продукт след като има без брой много аналози които нямат и 1 рекламен банер !

Въобще не възнамерявам да споря с "начетен" потребител на форума, който твърди, че ICQ е част от AOL.

ICQ винаги е било основно (99%) израелска разработка- и по времето на Мирабилис (100% такава), и през епохата на AOL, и сега когато е собственост на руска компания.

Факт е, че това е първата версия от postAOL ерата, в която имаме разработка на ICQ на самата компания (а не от фен-създател на iCQ clone), която не съдържа банери.

Доколкото тази версия не е оповестена на главната страница на ICQ, предполагам, че ще представлява интерес за моите връстници, които все още ползват ICQ (и които са и връстници и на г-н Илиев (ако 72 означава 1972-ри набор)). :wink12:

http://community.skype.com/t5/Skype-для-Windows/Видеореклама-в-Skype/td-p/594503

Иначе в скайп са се появили някакви новости :tongue2: , които може и да спомогнат за леко увеличаване на броя на ICQ потребителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не искаш да схванеш , че от оригиналното ICQ отдавна не е останало нищо ! Продължавам да ползвам ICQ , но отдавна съм се разделил с тази огромна и тромава програма която съдържа в себе си абсолютно излишни неща(видеочат,игри и т.н.) които не съм ползвал и нямам намерение да ползвам ! Отдавна тази лакома за ресурси програма няма нищо общо с ICQ което ползваше минимум ресурси !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не искаш да схванеш , че от оригиналното ICQ отдавна не е останало нищо ! Продължавам да ползвам ICQ , но отдавна съм се разделил с тази огромна и тромава програма която съдържа в себе си абсолютно излишни неща(видеочат,игри и т.н.) които не съм ползвал и нямам намерение да ползвам ! Отдавна тази лакома за ресурси програма няма нищо общо с ICQ което ползваше минимум ресурси !

Останало е. Базата им данни например ;-) Аз например още си ползвам тестовия ъкаунт от 7 ноември 1996 ;-), тоест 8 дни преди на 15-ти същия месец и година да пуснат версията за останалите потребители. Но очевидно е, че визираш по-скоро какво е останало от оригиналното icq в самия клиент- както споменах в първия си post, братушките връщат в новата версия т.нар. floating contacts, които присъстваха именно в първите версии от 1996-та и 1997-ма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Останало е. Базата им данни например ;-) Аз например още си ползвам тестовия ъкаунт от 7 ноември 1996 ;-), тоест 8 дни преди на 15-ти същия месец и година да пуснат версията за останалите потребители. Но очевидно е, че визираш по-скоро какво е останало от оригиналното icq в самия клиент- както споменах в първия си post, братушките връщат в новата версия т.нар. floating contacts, които присъстваха именно в първите версии от 1996-та и 1997-ма.

Ех, не бива да спориш с дървeн философ, убий го с усмивка, той отдавна е доказъл това, което Ти сега разбра...... :)

Редактирано от Tihichko (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги не се карайте. Нека всеки да избере програмата, която му харесва и да работи с нея. Аз използвам QIP и съм доволен от нея. Иначе на работа съм обединил Skype и ICQ през сайта imo.im. Нямам никакви проблеми.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, не бива да спориш с дървeн философ, убий го с усмивка, той отдавна е доказъл това, което Ти сега разбра...... :)

Съгласен ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги не се карайте. Нека всеки да избере програмата, която му харесва и да работи с нея. Аз използвам QIP и съм доволен от нея. Иначе на работа съм обединил Skype и ICQ през сайта imo.im. Нямам никакви проблеми.

Колега, ако под "обединил" разбираш използване на скайп и ICQ едновременно ще те помоля да обясниш малко по-подробно как става обединението на двете. Благодаря.

ЕДИТ: за да се обединят два акаунта не трябва да се създава нов, а да се влезе в сайта с единия. Примерно влиза се в сайта с името и паролата на ICQ и след това се ползва бутон в горната дясна част "Add". От там излиза списък с възможните варианти и се избира Скайп след което се вписват името и паролата за скайп.акаунта и готово.

Но на практика това означава, че за да са активни акаунтите страницата трябва да е постоянно отворена.

Редактирано от 2249 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дайте един линк към програмата че се заинтригувах. Искам да видя новата бета как работи. Аз съм стар Фен на програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, ако под "обединил" разбираш използване на скайп и ICQ едновременно ще те помоля да обясниш малко по-подробно как става обединението на двете. Благодаря.

ЕДИТ: за да се обединят два акаунта не трябва да се създава нов, а да се влезе в сайта с единия. Примерно влиза се в сайта с името и паролата на ICQ и след това се ползва бутон в горната дясна част "Add". От там излиза списък с възможните варианти и се избира Скайп след което се вписват името и паролата за скайп.акаунта и готово.

Но на практика това означава, че за да са активни акаунтите страницата трябва да е постоянно отворена.

Да, не се изразих прав си. Не се изразих правилно. Влизам с профила и паролата си за скайп и съм добавил и ICQ акаунта също да се стартира. И да, страницата трябва да е постоянно активна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=403739642972251

Днес вече и ICQ Россия ни подканва да тестваме новото ICQ, което по мнение на автора на QIP и bimoid си е чиста проба mail.ru agent в icq skin :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.