Премини към съдържанието
trolldanza

Проблем с калибрирането на таблет

Препоръчан отговор

Наскоро си счупих екрана на таблета и го ползвах с мишка, докато не ми потрябва да го ребоот- на. Не мога да го калибрирам с мишката. Моля помогнете, как мога да го пропусна? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Apple някой с Android евентуално Windows Китайска измишльотина с подобие на ОС Нещо друго?????? Съжалявам, ама нито аз, нито колегите сме врачки и няма да как да знаем кой какво си е купил, нито каква версия на софтуера/операционната система има. Дали е руутнато или не (предполагам не, щом така задавате въпроса си) или ДжейлБрейк-нато (за Apple) и тн и тн. Мишката как е свързана? Bluetooth или по друг безжичен начин или жично?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с ос андроид 2.2 мисля, че е правилно инсталирана, защото за малко се появява началния екран мишкат е свързана чрез usb, тя се появява на екрана, натискам калибъра, то си се мести, но не го приема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.