Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , колебая се между 3 телефона SE x10 , HTC Desire ,HTC Desire HD . в момента съм със Samsung Jet (S8000) , като цяло съм доволна, но батерията му не издържа повече от 2 дена .2 дена и половина , ако отворя 2 страници в браузъра пише , че няма достатъчно ресурси и трябва да затворя приложението,от камерата съм доволна, понякога се рестартира безпричинно, когато звъни започва тихо и след това усилва (не е от настройките -не е raising melody ) , буксата се разшири , ако мога така да го кажа и не дава добър контакт преди бях с SE w595 останах много доволна , желязна батерия и затова се чуда дали и X10 си заслужава ? кой от трите е с най-издръжлива батерия ? кой си заслужава ? телефона ще се ползва главно за музика , фейсбук , и снимки :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре разгледай Sony Xperia S ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

колебая се между 3 телефона SE x10 , HTC Desire ,HTC Desire HD .

в момента съм със Samsung Jet (S8000) , като цяло съм доволна, но батерията му не издържа повече от 2 дена .2 дена и половина , ако отворя 2 страници в браузъра пише , че няма достатъчно ресурси и трябва да затворя приложението,от камерата съм доволна, понякога се рестартира безпричинно, когато звъни започва тихо и след това усилва (не е от настройките -не е raising melody ) , буксата се разшири , ако мога така да го кажа и не дава добър контакт

преди бях с SE w595 останах много доволна , желязна батерия и затова се чуда дали и X10 си заслужава ?

кой от трите е с най-издръжлива батерия ? кой си заслужава ?

телефона ще се ползва главно за музика , фейсбук , и снимки :)

http://www.electricpig.co.uk/2010/10/06/htc-desire-hd-v-sony-ericsson-xperia-x10/

Погледни и прецени според мен везните накланят към HTC!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наистина ли батерията на тези htc държи по 1 ден ? има ли някой смартфон , който да е с по - добра батерия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ама още не е в продажба,Motorola Razor Maxx с батерия от 3000 амперчаса.Разбира се ще струва пари които най-вероятно не си готова да дадеш.Най -общо казано глезотиите които вкарват производителите като голям екран,бърз процесор и начините за свързаност WiF, 3G и т.н. хабят много батерията .Засега много много усилията на разработчиците не са насочени към повишаване живота на батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XPERIA X10 има малко RAM памет-256MB, и с доста приложения ще имаш проблем. Телефонът пък вече не се поддържа, GPU-то също е леко старо, но това не е чак такъв кусур, предвид процесора. Не го преръчвам. Пробвай с LG Optimus 7-WP7 смартфон с доста голяма фунцкионалност-3.8" екран, WiFi,GPS,DLNA,5MP камера със HD запис и т.н. Ако държиш на HTC-Desire HD е все още поддържан телефон, доста приятен, със Sense. Екрана е 4.3", доста добър модел. По-евтиното е Desire-3.7" екран, но пак има Sense UI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще е SE, то Arc S, Ray или Neo. x10 е доста остарял модел. Аз съм с Ray и не бих го заменил за нито един друг смартфон на пазара в момента. За едни е недостатък, за мен е огромно предимство, че е с 3,3" екран. Удобен е за ползване с една ръка, което трудно може да се каже за по-големите телефони. Батерията на всички смартфони държи според това, как си ползваш телефона...

... Пробвай с LG Optimus 7-WP7 смартфон с доста голяма фунцкионалност-3.8" екран, WiFi,GPS,DLNA,5MP камера със HD запис и т.н.

...

То няма нито един смартфон, който да няма Wi-Fi и GPS, а доста от моделите поддържат DLNA. 5 MP камера не е екстра, при положение, че това си е почти абсолютния минимум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Dimitar Petrow
      Здравейте!
      Преди два дена смартфонът ми HTC Desire 310 Uni sim просто "изгърмя", тоест заби и след махане на батерията и многобройни опити за включване - никакъв резултат. Стига до логото и дотам. Та веднага потърсих в нета начини за unbrick и стигнах до програмка SP Flash Tool, която се използва за Flash на Stock ROM или unbrick, това което ми трябва. Изтеглих си стоков firmware, драйвери и Flash Tool и започнах да следвам внимателно инструкциите от тук: http://www.sanhacks.in/blogs/post/Flash-Stock-Rom-HTC-desire-310-uni-dual-sim/. Изпълнявайки всичко както е описано, кликам бутона Download и flash-ването започва, но когато стига до 96% спира и ми оставя тази грешка: (вж: Прикачените снимки).
      Моля някой, който е по-запознат с тези работи от мен, на когото му се е случвало подобно нещо, да ми обясни тази грешка, къде бъркам и т.н.
      Благодаря предварително!

• от Venci Velikov
      Здравейте имам HTC one m8 и днес си изрових от шкафчето отдавна забравената колонка  Опитах се да я свържа с телефона но телефона ми не намира нищо друго освен телевизора (опитах и с изключен телевизор ) Четох в интернет и рестартирах и правех какво ли не но нищо не помогна .
      Колонката си работи както трябва и си издава съответните звуци ( при включване и при търсене на устройства) и също си свири когато и сложа карта памет.
      Колонката е Mini bass cube Jay-Tech SA101BT 
      Телефон HTC One m8 

• от Adi At
      Здравейте,
      След системна актуализация на приложенията на HTC Desire 820 , постоянно ми излиза съобщение, че Услуги за Google Play и Home Sense са спрели да работят, съответно не ми дава по никакъв начин да си вляза в началния екран на телефона, или в приложенията. Съобщенията ми изскачат едно след друго на всеки 2 секунди. През настройките ,и с хиляда зора, успях да изчистя кеша на Услуги за Google Play, но не помогна, имам и достатъчно памет в телефона, така че и това не би трябвало да е.Моля за помощ. Благодаря предварително!
    • от Бирджан Р.
      Здравейте! Днес си купих преносимо зарядно power bank 2600mah. Нямаше грам заряд в него за това го вързах към адаптер от телефон да се зарежда. Оставих го в 12:00 до момента 19:59 , не спира да се зарежда. Пресветва постоянно в червено.Като го изкарам и го включа към който и да е телефон .. не зарежда изобщо.. Идеи? 
    • от jamess
      Здравейте,това съобщение ми излезна на телефона и пише Искате ли изпратите отчет за грешка до HTC.Като цъкна "не изпращай" и пак излиза  същото.Много е досадно. Направих му Factory Reset,ама пак съща работа.
      Сега даже е изчезнала иконата за контакти от телефона.
         Ако може някой да ми каже какво може да се направи за да се оправи? 

Благодаря предварително
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.